2726

سلام من بیست هفته ام الان 

هفته ۱۷ بخاطر عفونت دکتر فقط قرص مترونیدازول داد ک اصلا تاثیر نداشت 

تو بارداری قبلی ک یادمه قرص متدرونیدازول و ازیترومایسین و پماد واژینال کلوتریمازول رو همزمان استفاده کردم . الان میخام استفاده کنم ولی میترسم میگم  نکنه اشتباه تو خاطرم باشه .

وضعیت شهرمونم قرمزه نمیتونم برم دکتر . 

کسی از شما این داروهارو همزمان مصرف کرده؟ 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

ببخشید استارتر بچه ها منم ترشح سفیده تخمی غلیظ دارم از صبح تا حالا نیم ساعت پیش هم ترشح پنیری دیدم خیلی زیاده هم از صبح دیدم عفونته یعنی؟

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید استارتر بچه ها منم ترشح سفیده تخمی غلیظ دارم از صبح تا حالا نیم ساعت پیش هم ترشح پنیری دیدم خ ...

اگه بو میده عفونته

سلام عزیزم 😍  منو یادته؟  مبارکه بارداریت  من فقط کلوتربمازول واژینال استفاده کرد ...

سلام خیییلی خیلی آشنا میزنی😅 

من فقط پماد استفاده میکنم هفته ۹ هستم دکتر گفت پماد رو کامل پرکنم اما تا نیمه اپلیکاتور وارد کنم

زیر سه ماه دارو خوراکی نمیشه استفاده کرد بخاطر همون فقط پماد داده

😁👊  قبلاً خیلی باهم صحبت کردیم تو سایت تاپیک خبر  

اره اخ یادش بخیر تاپیک اخبار 🤗 از خیلی وقته نمیام سایت

2706