2726
عنوان

آنژیوگرافی خطر هم داره؟

104 بازدید | 5 پست

سلام

مدتی همسرم تنگی نفس میاد سراغش و بین قفسه سینه تا زیر چانه و گلوش میسوزه.شانه و کتفش هم درد میاد...

رفت متخصص قلب و اکو٬نوار قلبش هم پارازیت داشت...دکتر بهش گفت خدارو شکر کن تاحالا سکته نکردی .باید زودتر آنژیو بشی...اما نگفت چند تا رگت گرفته یا چه مشکلی داری..پیش دوتا دمتخصص قلب هم رفتیم ٬یکیش گفت سیتی قلب بگیرید که موادش نیست و حالا حالاها سیتی انجام نمیدن ..

میشه یکم راجع به آنژیو بهم اطلاعات بدید...عوارض نداره_؟

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

هم پدرم هم پدر شوهرم انجام دادن..

انجام که بدن مشخص میشه کدوم رگاش گرفتگی داره و اگه خفیف باشه انشالله همونجا باز میکنن و تموم.

ی شبم بستری داره.چند تا بخیه هم کشاله ران میخوره

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام برای گشایش بخت دعای چهل کلیدبازعفرون بنویسیم بعد چیکارش کنیم؟

سلام عزیزجانم/ ظرف ابی  کنار خودت قراربده و دعا بخون و بدم /با اون اب غسل کن /همین نوشته به اب هم بزن و با نبات به نیت گشایش بخت بخون /ان شاالله که گشایش میشه واست /عزیزم لطفا نماز جعفر طیار هم بخون خیلیییی مجرب /ان شاالله موانع ازدواجت  از میان برداشته بشه و همسری شایسته از هر نظر نصیبت بشه

آمین یا رب العالمین

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا