1989
1955
عنوان

آنژیوگرافی خطر هم داره؟

44 بازدید | 5 پست

سلام

مدتی همسرم تنگی نفس میاد سراغش و بین قفسه سینه تا زیر چانه و گلوش میسوزه.شانه و کتفش هم درد میاد...

رفت متخصص قلب و اکو٬نوار قلبش هم پارازیت داشت...دکتر بهش گفت خدارو شکر کن تاحالا سکته نکردی .باید زودتر آنژیو بشی...اما نگفت چند تا رگت گرفته یا چه مشکلی داری..پیش دوتا دمتخصص قلب هم رفتیم ٬یکیش گفت سیتی قلب بگیرید که موادش نیست و حالا حالاها سیتی انجام نمیدن ..

میشه یکم راجع به آنژیو بهم اطلاعات بدید...عوارض نداره_؟

دعا رمز اجابت است، نمي شود به کسي دعا بدهند اجابت ندهند. فرمود: «من اعطي الدعا فقد اعطي الاجابة» اگر ديديد زبان خواستن به شما دادند بدانيد کار تمام شده است و حتما اجابت هم به دنبالش مي آيد. نمي شود انسان بخواهد و خدا ندهد «لِكُلِّ مَسْأَلَةٍ مِنْكَ سَمْعٌ حَاضِرٌ وَ جَوَابٌ عَتِيد»(۱) هر سوالي که از خداي متعال باشد، براي اين سوال خدا گوش شنوايي در عالم گذاشته است و به دنبالش يک جواب حاضر و آماده اي هم هست.

هم پدرم هم پدر شوهرم انجام دادن..

انجام که بدن مشخص میشه کدوم رگاش گرفتگی داره و اگه خفیف باشه انشالله همونجا باز میکنن و تموم.

ی شبم بستری داره.چند تا بخیه هم کشاله ران میخوره

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

سلام برای گشایش بخت دعای چهل کلیدبازعفرون بنویسیم بعد چیکارش کنیم؟

سلام عزیزجانم/ ظرف ابی  کنار خودت قراربده و دعا بخون و بدم /با اون اب غسل کن /همین نوشته به اب هم بزن و با نبات به نیت گشایش بخت بخون /ان شاالله که گشایش میشه واست /عزیزم لطفا نماز جعفر طیار هم بخون خیلیییی مجرب /ان شاالله موانع ازدواجت  از میان برداشته بشه و همسری شایسته از هر نظر نصیبت بشه

آمین یا رب العالمین

دعا رمز اجابت است، نمي شود به کسي دعا بدهند اجابت ندهند. فرمود: «من اعطي الدعا فقد اعطي الاجابة» اگر ديديد زبان خواستن به شما دادند بدانيد کار تمام شده است و حتما اجابت هم به دنبالش مي آيد. نمي شود انسان بخواهد و خدا ندهد «لِكُلِّ مَسْأَلَةٍ مِنْكَ سَمْعٌ حَاضِرٌ وَ جَوَابٌ عَتِيد»(۱) هر سوالي که از خداي متعال باشد، براي اين سوال خدا گوش شنوايي در عالم گذاشته است و به دنبالش يک جواب حاضر و آماده اي هم هست.
1965