2726
عنوان

خانومای نی نی سایتی

85 بازدید | 7 پست

امروز یه سری نظرا از خانومای اینجا خوندم که دیگه از همجنسای خودم بدم میاد ، چقدر قلبتون از سنگه که به اون دخترایی که سرشون بریده شده میگین حقشون بوده ،مگه شماها چجوری بزرگ شدین که این اتفاقات براتون عادیه

اسی نی نی یار گفته قطع کاربری میکنه 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سربریدن حقش نیست،اما اگه کسی مادر یا پدر بشه خیلی براش سنگینه که دخترش تا آخرشب تو ماشین پسرا بگرده،فرض کن اون در چقد فشار عصبی داشته که جگر گوششو کشته،پدر و مادر حق دارن چون بچه از اونا به وجود اومده اما واسه کشتن حق ندارن چون انگار روح خدا رو کشتن،باید تنبیش میکرد ولی کشتن خیلی ناحق بود،گرچه اون در وقتی فیلم دخترشو دیده فقط خدا و خودش میدونه چه حالی بهش دست داده 

یه لحظه خودمون بذاریم جا پدرا،دخترتوبا امیدوآرزوبزرگ میکنی که بره دوازده شب بیادخونه باچشمات ببینی د ...

پس اگه یه روزی شوهرتون بخاطر این قضیه سر دخترتونو برید مشکلی باهاش ندارین ،، افرین بابا ، ما هنوز به اون مرحله نرسیدیم