2726
عنوان

نمیدونم با نامزدم چیکار کنم😭

317 بازدید | 22 پست

خرجای بیخودی میکنه🥺

با این وضعیت گرونی البته خودم خبر ندرم ک گرونه یا ن

رفته برام  ساعت و انگشتر و گردنبند گرفته

نیومد اینجا پز بدم🥺فقط نمیدونم چیکارش کنم 

نمیگم نمیخوام فقط دوست ندارم الکی خرج کنه پولشو 

دو سه روز پیش ک واسن خریده بود بهش گفتم ممنونم ازت ولی واقعا نمیخوام انقدر برام خرج کنی

بهش برخورد دیگ باهام حرف نزد😔

مگه من حرف بدی میزنم؟هنوز ازدواج نکردیم اینجوریه نمیگم نخره میخوادم بخره من به یه ساخه گلم راضیم ن اینکه الکی خرج کنه😕

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞
خدایا  دختر مگ بده  این چه حرفیه خب بذار خرج کنه عجبا

نمیگم خرج نکنه که خرج کنه ولی ن اینقدر دیگ

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نترررس نامزدی بعد عروسی حسرت میکشی شوهرم دوران نامزدی هر هفته بیست هزار شااارژ میزد بعدعروسی برای یه ...

والا

ناشکرن

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
نترررس نامزدی بعد عروسی حسرت میکشی شوهرم دوران نامزدی هر هفته بیست هزار شااارژ میزد بعدعروسی برای یه ...

😐😂

عجبا! کاش شوهر منم مثل نامزد تو بود! ول کن بابا، با این خورده جمع کردن تا صد سالم نمی تونی پس انداز کنی! 

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
والا ناشکرن

بوخودا اونروزا پرسیدم اخرین بار کی برام شارژ خریدی میگه یادم نمیاد میگم جز مانتوی گرون چی برام خریدی میخنده میگه بازم یادم نمیاد اخه کارت دارم یه مقدار پول میده کم ها نه زیاد با اون میگذرونم

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
فقط میتونم بگم 👈لوووووس 😒

😐بخدا لوس نیستم خودمم نمیدونم چنه خوشحال میشم ولی بعدش میگم چرا انقدر خرج میکنی😕

بوخودا اونروزا پرسیدم اخرین بار کی برام شارژ خریدی میگه یادم نمیاد میگم جز مانتوی گرون چی برام خریدی ...

همینارو بخونه اسی بسشه

والا😒😒😒

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2706