2703
2553

بچه ها چند روزه سینه راستم درد میکنه امروز که با دستم معاینه کردم یه توده مانند که خیلی سفت بود حس کردم،میخام بدونم این کیسته یا چیز خطرناکتری نباشه؟

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من داشتم یه سینم کمتر یکیش بیشتر وای که چقدر درد کشیدم همش از استرس و اضطراب و ناراحتی بود که رفتم دکتر ویتامین دی بهم داد

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
منم داشتم خیلی درد داشت رشد میکرد و بزرگ میشد عملش کردم

عملش چطوره،سینه رو برش میدن،خیلی ناجوره میشه؟

2714
من داشتم یه سینم کمتر یکیش بیشتر وای که چقدر درد کشیدم همش از استرس و اضطراب و ناراحتی بود که رفتم د ...

بعدش خوب شد؟دست که میزدی توده ای چیزی احساس میکردی؟

باید سونو بدی .

یا کیسته

یا فیبروادنوم

اگه فیبرو ادنوم باشه خوش خیم و بدخیم داره..اگه بزرگ باشه جراحی میشه .

اگه کیست باشه بهت ویتامین دی میدن با دارو حل میشه.

من فیبروادنوم داشتم جراحی شدم.

استرس نداشته باش اصلا ...

عجب روز خوبی 🥳
برا منم این ماه اینجوری شد دقیقا ولی تو این ماه دوبار پریود شدم اولی دو روز دومی هفت روز تو روز دوم ...

من ۲۰ روزه درد دارام،فکر کردم برای پریودیه ولی میبینم ادامه داره

منم داشتم یه توده خیلی سفت یادمه ازوقتی سینه دراوردم اونم بودش،پارسال رفتم سونودادم که معلوم شد یه توده چربیه،انقدگریه کردم وروحیم خراب بود ولی عملش کردم سختم نبود اذیت نشدم.فقط جاش مونده که اونم نمیدونم باچه پمادی ازبین ببرمش

2706