2733
2734
عنوان

خانما کیا شخصیت منطقی دارن

426 بازدید | 17 پست

خواستم بگم خوش به حالتون من همش احساساته خیلی احساسیم و دلم به رحم پیاد اصلا نمیتونم کسیو ناراحت کنم حتی اگه حقش باشه چون عذاب وجدان میگیرم  کاس منم این روحیه احساسیم رو کنار بزارم کاش دلرحم نبود  تصمیم دارم برم کلاسا رزمی گفتم شاید اینجور روحیم یکم از این نازنازی بودن در بیاد شما چی فکر میکنید  کارم فایده ای داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

حتی گفتم رشتمم عوض کنم برم حقوق البته علاقه دارما ولی خب دوس دارم برم تو دادگاها (اخه تو دوران دانشجویی باید رفت)ببینم ظلمو ببینم مردمی که داد و هوار میکنن   شاید تو روحیم تاثیر داشت

آره مصلا من به عشقم نمی‌رسم .قسم خوردم با یه آدم پولدار ازدواج کنم دارم میکنم 

مثلا ما که میخوایم برسیم چی شد؟ پوستمونو کند   غرورمونو خرجش میکنیم اخرم لهش میکنه

مثلا ما که میخوایم برسیم چی شد؟ پوستمونو کند   غرورمونو خرجش میکنیم اخرم لهش میکنه

نمی‌دونم .ولی من اکه بع عشقم نرسم با پسر خالم که خیلی پولداره ازدواج میکنم فقط تیغش میزنم

نمی‌دونم .ولی من اکه بع عشقم نرسم با پسر خالم که خیلی پولداره ازدواج میکنم فقط تیغش میزنم

ببین عشق خیلی خوبه اصلا عالیه ولی شرطش اینه که به اوج برسونت و دو طرفه باشه  اوج رسوندن یعنی اعتماد به نفس بهت بده کیف کنی که باهاشی     اگه غیر ایناس ارزش نداره بهش بگی عقش

من منطقی فکر میکنم ولی برای اینجور مسایل فوق العاده احساسی هستم

مثل من . به نظرم اینم گاهی جاها خیلی بده چون منطقت میدونه که مثلا این ادم بهت بدی کرده باید حسابشو برسی ولی دلت نمیاد . ما همونا هستیم که اگر کسی بهمون بدی کرد یه هفته بعد زیر دوش حموم جوابا رو تو دلمون به خودمون میدیم 😐

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706