2726

بچه بودیم تو ی محیط واقعا با سطح فرهنگ پایین زندگی میکردیم با اینکه وضعمون خوب بود 

محیط بسته متعصب خشکه مذهب 

یادمه مامانم همیشه خواهر بزرگمو تهدید میکرد که اگر چیزی ازت ببینیم میگم داداش بزرگمون بکشتت

همیشه میگفت فلانی جلاد منه حواستون باشه 

واقعا چه روز و شبایی تو استرس بودیم,،اینکه گفتم خیلی خلاصشه

تا از اونجا در اومدیم 

و شرایط جوری تغییر کرد که حتی من دوس پسر داشتم و میدونستن و مشکلی نبود و با هم ازدواج کردیم 

میخام بگم بعضی وقتا پدر و مادرا خوبن اما شرایط و محیط وحرف مردم و فشارایی که روی خونواده هاس واقعا باعث این اتفاقا میشه ،بایدخیلی خیلی مواظب حرفایی که به زبون میاریم باشیم

اینارم صرفا جهت دردل گفتم لطفا جبهه گیری نکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا

مثلا تو شهر من همههههه چادرین

ب محص این ک از تابلو خوش امدید شهر رد میشن

چادر ک هیچی مانتوشونم عوض میکنن

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم

امشب تو اینستا دیدم دوباره یکی دیگه سر بریدن سر همین چیزا 

مال ابادان بود

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

صدر درصد محیط تاثیر می ذاره...محیط وافرادی ک باهاشون معاشرت میکنیم

اما این دختره ریحانه عامری ..از قیافش مشخصه توی خانواده بسته یا محیط بسته ای نبوده

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
امشب تو اینستا دیدم دوباره یکی دیگه سر بریدن سر همین چیزا  مال ابادان بود

یکی مال آبادان

یکی مال کرمان

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
پدر و مادر خوب حتى واسه يه ثانيه هم همچين فكرايى رو از ذهنش عبور نميده چه برسه بخواد به زبون بياره و ...

فکر میکنی عزیزم وقتی ده نفر بیست نفر سی نفر هی تو گوشت بگن مگه بیغیرتی مگه ناموس نداری مگه مگه اونموقع ظرفیتت تکمیل میشه

البته من خودم اگه هزار نفرم یچیزو بگن اما طبق عقیه ام نباشه تو مخم نمیره