2733
2734
عنوان

تاپیک مامانای بهمن و اسفند 99

| مشاهده متن کامل بحث + 21754 بازدید | 1885 پست
خداروشکر .خیالمون راحت شد.نگفت چقد باید اضاف کنی طبیعیه؟

نپرسیدم

ولی اضافه وزن نرمال بارداری کلش باید 12کیلو بشه

من سر قبلی 11کیلو بود

الان فکر کنم بخاطر رژیمی که قبل بارداری گرفتم بدنم ضعیفه و تو قحطی افتاده

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=161755092]نپرسیدم ولی اضافه وزن نرمال بارداری کلش باید 12کیلو بشه من سر قبلی 11کیلو بود الان فکر کنم بخاطر ...[/Q

آها چه جالب‌.

من سر طناز ۱۵ کیلو چاق شدم طناز هم وزنش ۳۳۰۰ بود.زیاد نبود ولی بعدش رژیم گرفتم .و .......الان دوباره😅😅😅😅😅

یارب نظر تو برنگردد🙏واسه سلامتی همه ی نی نی ها صلوات 
2731
[QUOTE=161755092]نپرسیدم ولی اضافه وزن نرمال بارداری کلش باید 12کیلو بشه من سر قبلی 11کیلو بود الان ...

من خودم تپلی ام،یعنی 68کیلو بودم.بعد مدرسه تو یه سال شدم 82

فکر کن اون همه چربی اضافی آب کردم،16کیلو وزن کم کردم 😑

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
چطور ممکنه؟😄

آخه تا چهار ماه حالت تهوع داشتم نمیتونستم چیزی بخورم الانم که حالم خوب شده نمک خیلی خیلی کم استفاده میکنم سبزیجاتم بیشتر میخورم 😁

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2738
سلام عزیزم منم همینطور... دکتر من گف مشکلی نیس فقط خوراکت باید بیشتر باشه

سلام عزیزم آره خدارو شکر مشکلی نیست فقط وزن جنین خوب باشه اشکالی نداره اگه وزن خودمون کمه

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
آخه تا چهار ماه حالت تهوع داشتم نمیتونستم چیزی بخورم الانم که حالم خوب شده نمک خیلی خیلی کم استفاده ...

وااای مثل من بودی من که از بس استفراغ خونی کردم دکتر واسم اندوسکوپی نوشت ولی انجام ندادم از کرونا ترسیدم

وااای مثل من بودی من که از بس استفراغ خونی کردم دکتر واسم اندوسکوپی نوشت ولی انجام ندادم از کرونا تر ...

آخی عزیزم نه مال من خونی نبود الان که خوبی ان شاء الله؟ 

آخی عزیزم نه مال من خونی نبود الان که خوبی ان شاء الله؟ 

الان خداروشکر .بزنم به تخته😄خوبم

ولی مردم و زنده شدم تا تموم شد

الان خداروشکر .بزنم به تخته😄خوبم ولی مردم و زنده شدم تا تموم شد

خب خداروشکر که خوبی بارداری این دردسرا رو هم داره😁

خب خداروشکر که خوبی بارداری این دردسرا رو هم داره😁

نه والا .جاری های من هر سال یکی میزان تو بگو یه بار اوق زده باشن نزدن🙁تازه همه به من میگن تو سوسولی و سخت گیری و نازک نارنجی هستی.نمیدونن خون بالا اوردن چقد دردناکه.نمیدونن ۴ ماه تمام فقط کشک بخوری نه غذا نه نون نه هیچی کشک با قرص مولتی ویتامین چقد وحشتناکه😒فقط ببخشیداااااااحرف مفت بار ادم میکنن

2706