2737
2739
عنوان

تاپیک مامانای بهمن و اسفند 99

| مشاهده متن کامل بحث + 21755 بازدید | 1885 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی ناراحت نیست که مامان اسفند ۹۹ هست و  بچه اش نیمه دومی به دنیا میاد ؟؟شکر خدا ولی کاش بچه من ...

وای عزیزم چه فرقی داره؟چی میشه مگه؟

حتی واسه مدسه رفتنم فرق نداره.

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
2731
سلام یه گروه توی واتس آپ تشکیل بدیم برای مادرای بهمن ۹۹

من تشکیل دادم دوس داشتی بیا

گروه واتساپی دورهمی مامانی بهمن ۹۹

https://chat.whatsapp.com/KVQJddcbGkG7Yet5n7qWpx

از بهونه هات قوی تر باش.... نذار رؤیاهات در حد رؤیا بمونن  

سلام به مامانی گل،منم مامان بهمنی ام،الان ۹ هفته ام و از هفته پنجم لکه بینی دارم و دوبارم با خونریزی بود منتهی سونو خوب بود و خداروشکر قلبش میزنه،الان چهار روزه سردرد شدید دارم میترسم کرونا باشه،شاغلم و کمتر میتونم استراحت کنم استرس بدی گرفتم

2738
خانوما کسی بوده تو هفت هفته سونو بده 6هفته باشه ساک بارداری و کیسه زرده تشکیل شده باشه ولی جنین نباش ...

آره عزیزم من تو ۵ هفته رفتم فقط ساک تشکیل شده بود بهترین زمان تو هفته هشتم

سلام 

منم اسفند ٩٩ ني ني ام دنيا مياد به اميد خدا

شش هفته و سه روزم هست

هفته ديگه بايد برم سونو 

ان شاء الله همگي بارداري راحت داشته باشين

فرزند سالمتون رو هم به شادي به دنيا بيارين

گفت دو هفته دیگه بیا که ۸ هفته باشه، به زور حرف میزنه تو حرفاش فهمیدم میگه قلب تشکیل شده ضربان داره ...

البته این شنبه که بیاد ۲۱تیر ۸هفته میشم و گفتم دو روز بعدش برم که دیگه خیالم راحت باشه، ممکنه دستگاه سونوگرافی ضعیف باشه و جدید نباشه

سلام منم ۴ روز متومه شدم باردارم.اخرین پریودیم ۱۷ خرداد بود.تو تقویما که محاسبه میکنم بچم اسفند به دنیا میاد.انشالله هممون بچه های صالح و سالم خوشگل و تپل مپلی بیاریم.

2706