2703
2553

سلام اوضاعمون خیلی خرابه . تمام دلم آتیشه . برادرم کرونا گرفته از کارخونه به اون بزرگی فقط ۵ نفر موندن که نگرفتن . مامان بابام باید تست بدن حتما گرفتن.

خودم ایران نیستم دلم کوره اتیشه براشون. دختر یکسالم ۴۸ ساعته تب بالا داره . دو شبه نخوابیدیم تا صبح بالا سرشیم . افتضاحم روانی  برامون صلوات میفرستین ممنونم.

آخی عزیزم😓

باشه من حتما هم دعا میکنم هم صلوات میفرستم

ایشالله همه چی زود درست میشه همه خوب میشن

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه هیچی نیست جمعه واکسن زد تا یکشنبه خوب بود از یکشنبه عصر شروع شد تبش . نه عفونت داره نه هیچی

آخ پس بخاطر واکسنه😑😖

نمیشه بهش پاراستامول بدی؟ دکتر به من واسه تب بعد از واکسن پسرم گفت بده اذیت نشه🥺

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
آخ پس بخاطر واکسنه😑😖 نمیشه بهش پاراستامول بدی؟ دکتر به من واسه تب بعد از واکسن پسرم گفت بده اذیت ...

نمیدونم چیه عزیزم اینجا باورت نمیشه یه استامینوفن کودکو دکتر باید نسخه بده . یه استامینوفن دارم اونم دکتر بخاطر واکسن داد نمیدونی چقد  استرس دارم

مامان بابات چند سالشونه عزیزم؟

ایشالله تستشون منفی باشه ولی مثبتم باشه اگه مشکل ریوی یا سیستم ایمنی نداشته باشن زود زود خوب میشن

لعنت به اون‌ احمقای بی لیاقتی که با اون وضعیت ابتلا بازم محدودیتا رو برداشتن😤😤😤😤

نمیدونم چیه عزیزم اینجا باورت نمیشه یه استامینوفن کودکو دکتر باید نسخه بده . یه استامینوفن دارم اونم ...

کدوم کشوری آترین؟

پاراستامول همون استامینوفنه

باید قاعدتا تبشو بیاره پایین معمولا ۳۰ مین طول میکشه تا ۴-۵ ساعتم موثره😖

2714
کدوم کشوری آترین؟ پاراستامول همون استامینوفنه باید قاعدتا تبشو بیاره پایین معمولا ۳۰ مین طول میکشه ...

نه پایین نمیاره موقتی پایین میاره ‌‌‌دانمارکم اسمش اینجا پانادول هست 

مامان بابات چند سالشونه عزیزم؟ ایشالله تستشون منفی باشه ولی مثبتم باشه اگه مشکل ریوی یا سیستم ایمنی ...

چی بگم عزیزم مثل احمقا یه عالمه از کارمندا تعطیلات رفتن شمال برگشتن چند تاشون مریض شدن یه کارخونه رو مبتلا کردن .مامان بابام شسثت و خورده ای

نه پایین نمیاره موقتی پایین میاره ‌‌‌دانمارکم اسمش اینجا پانادول هست 

آهان

درسته اسم ترکیبش پاراستاموله منم پانادول میگیرم خودم همیشه

ببین حالا خودت بهتر میشناسی ولی دکتر پسر من گفت اگه پارا تا ۴-۵ ساعت تبو کنترل نکنه بهتره با ایبو پروفن نوبتی داد یه دوز پارا دوز بعدی ایبو

بهرحال تب طولانی خوب نیست وزن و اشتهاشو کم میکنه

دندون م ممکنه باعث طولانی شدن تب بشه

بهرحال امیدوارم زود زود خوب بشه عزیزم

2706