2737
2734
عنوان

باردارای ۳۵ هفته

1357 بازدید | 76 پست

شماهم زیاد میرین دستشویی یا من اینجورم الان اومدم دوباره دلم درد میکنه طبیعیه یا عفونت ادراریه؟؟؟تو این شرایط کرونا نمیخوام برم ازمایش بدم مایعاتم میخورم نمیدونم چیکار کنم

تکرر ادرار عادیه ولی بقیه رو نمیدونم

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اگ آب زیاد میخوری طبیعیه البته من ۲۰ هفته هستم وقتایی ک زیاد آب میخورم هر نیم یبار تو دسشویی هستم

ایشالا کوچولوت سالم بیاد بغلت

کی میشه من برسم ب ۳۵😍😍😍

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
اگ آب زیاد میخوری طبیعیه البته من ۲۰ هفته هستم وقتایی ک زیاد آب میخورم هر نیم یبار تو دسشویی هستم ا ...

اونم میترسم زیاد بیشتر  شبا میخورم و چی بشه یه قاچ هندونه اما کل روز این مشکلو دارم...۳۵ بده هرروزش شده ۱ماه

اگ موقع ادرار سوزش داری و وقتی حس میکنی ادرار داری میری سرویس اما چیزی نمیاد شاید عفونت باشه اگرم اینارو داری و موقعی ک دسشویی داری زیر دلت درد میگیره شاید در معرض عفونتی مایعات بیشتر بخور تا اگ اوایلش هس خوب بشی

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2738
اونم میترسم زیاد بیشتر  شبا میخورم و چی بشه یه قاچ هندونه اما کل روز این مشکلو دارم...۳۵ بده هر ...

مطمئنا هر چی هفته بالاتر میره این مشکلات بیشتره مثلا من تا دوهفته پیش شبا فقط یبار واسه دسشویی و گرسنگی بیدار میشدم الان حداقل سه بار بیدار میشم نگرانش نباش عزیزم اگ درد نداری چیزی نیس الان نی نی بزرگ شده ب مثانه فشار میاره و مثانه گنجایش قبلا رو واسه ادرار نداره واسه همینه

دوستان من هفته ۲۶ام از روز شنبه حرکات پسرم کم شده ضعیفم شده 

تا پیکای قبلو میخوندم گفته بودن زیاد،سردی خوردن اثر داره کم میکنه برا شب نوبت دکتر دارم ولی میخوام بدونم کسی تجربه مشابه نداره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

اگه شک داری بگو همسرت ظرف ازمایشگاهو برات بگیره بیاره نمونه رو بده ببره 

من ماهی یکبار ازمایش عفونت ادراری میدم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706