2726
دخترم 5/2سالشه چند روزه وسطه نانازش قرمز شده نمیزاره پاشو بشورم شما در این مورد اطلاعی نداریند؟به نظرتون چه دکتری بببرمش؟
هر که در این بزم مقرب تر است
جام بلا بیشترش میدهند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دخملم 3 ماهشه همیشه قبل پوشک پماد میزنم براش ........همیشه داخل نانازش پمادا جمع میشه اشکالی نداره ....با دستمال با بدبختی پاک میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
31 مرداد تولد ارشیا و1خرداد تولد آنوشا بهترین روزای زندگیم است وخواهد بود ......عاشقتونم
فرشته جون دختر من چسبندگی واژن داشت دکترم همیشه میگه براش دقیقا اون وسط ویتامین ا د بزن
با دستمال مرطوب پاکش کن بعد بشورش
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...
منم دخترم چند وقت پیش اینطوری شد، وقتی جیش میکرد آخ و اوخ میکرد خیلی نگران شدم، کرم کالندولا زدم خوب شد دیگه سوزش نداره ولی با حرف شما نگران شدم باید ببرمش دکتر، چسبندگی واژن دیگه چیه؟
من نه عاشق هستم و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من! من خودم هستم و یک حس غریب، که به صد عشق و هو س می ارزد ...
بهتره بذاریش تو یه لگن یا وان پر از اب تا کمی بهتر بشه اگه اب بازی دوست داره که بازی هم میکنه بعدم کرم ایرو کس صورتی بگیر براش چرب کن خوب میشه
خدا زنو مردو افرید این همه نامرد از کجا در اومد نمیدونم .....
مامان حسنا پماد ضد سوختگی پوشک ماستلا خیلی خوبه .
اگه التهابش خیلی زیاده دکتر پوست ببر نه اطفال
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
دکتر به دختر منم گفت چسبندگی داره اما من دقیقا متوجه نشدم یعنی چی؟
چیزی هم بهش نداد
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706