2703
2553

سلام عزیزان من واسه ماه بعد حدود ۱۵ میلیون پول نیاز دارم یه گردنبند دارم کشیدمش ۱۰ میلیون دراورد امروز صب طلا فروشی بود مرده میگف از صب طلا داره همش میاد پایین میگم از شانس من یهو هفت هشت میلیون میخاد در بیاره ماه بعد بفروشم الان یا نگه دارم میترسم بیاد پایین ب سودی ک احتمال داره ماه بعد بره بالا یا نره می ارزه 

ممنون از همفکریتون

مامان دوقلو ها

من بودم نگه میداشتم...انشالله پول از جای دیگه برسه و نفروشی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

تو مملکت همیشه قیمتها بالا رفته ولی چون پول لازم داری نظر چند تا طلا فروش رو بپرس،تا بهتر بتونی تصمیم بگیری،در نهایت امیدوارم برای کار خیر باشه که عوضش درمیاد،اشکالی ندارن

بیست روز

اگه واسه خرید ملک لازم داری بفروش چون ضرر ک نمیکنی خيليم سود میکنی،من خودم طلاهامو دو سال پیش واسه خرید خونه فروختم قیمت طلا هم از پونصد ب چهارصد رسیده بود مثل حالت شما ک میگی قیمتش یکمی پایین اومده ولی فروختم و ضرر هم نکردم،درکل خودم وابسته ب طلا نیستم چون ی عده ميگفتن کارت اشتباه بوده چون شاید دیگه نتوني بخری،

اگه واسه خرید ملک لازم داری بفروش چون ضرر ک نمیکنی خيليم سود میکنی،من خودم طلاهامو دو سال  پیش ...

ممنون فقط نمیدونم الان بفروشم یا بیست روز دیگه

مامان دوقلو ها
عزیزم فک نکنم برسه اخه یه ماهه از کجا بعدشم من ماه بعد واقعا نیاز دارم

پس بفروش ولی تحملش داشته باش اگر طلا گرون شد غضه نخوری

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706