2726
عنوان

غلط املایی بیداد میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم واقعا متاصفم برا اين هجم غلط املايي

متاسفم#  

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چه حوصله ای داری تو    

😂😂😂 اول صبحه حوصله نداشته باشم دیگ اخر شب هیچی 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
متاسفم#  

عزيزم( هجم )رو يادت رفت برام غلط املايي بگيري بيشتر دقت كن ❤️🤣🤣

دوتا غلط املایی گذاشته بودم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
عزيزم( هجم )رو يادت رفت برام غلط املايي بگيري بيشتر دقت كن ❤️🤣🤣 دوتا غلط املایی گذاشته بودم

اره متوجهش نشدم! خب یکیش هم که یادآوری کردم عالیه. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اره متوجهش نشدم! خب یکیش هم که یادآوری کردم عالیه. 

دستت درد نکنه ازین به بعد بیشتر دقت کن عزیزم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
دستت درد نکنه ازین به بعد بیشتر دقت کن عزیزم

لزومی نیست، در همین حد که همونی که دیدم رو بگم کفایت میکنه. 

اشکال از زبانمون هم هست اینکه چندتا حروف داریم که تلفظش یکیه ولی چند مدل از اون حرف داریم باعث غلط املایی میشه یا اینکه بعضی کلمات رو جوری که نوشته میشن تلفظ نمیشن مثل کلمه فحش اون ح وسط تلفظ نمیشه یا کلمه ی خواهر و ...

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

اکثرا خانمهای اینجا خیلی از کلمات رو هم اشتباه تلفظ میکنند هم اشتباه تایپ میکنن و جالبه که از همدیگه هم حمایت میکنن😂 من یکبار سر (راجع به) داشتم بلعیده میشدم 

یک سری خانم به صورت اتوماتیک وار این کلمه رو (راجبه) تایپ میکردن

من گفتم شاید در زبان عامیانه راجبه شنیده و گفته بشه اما املاش (راجع به) هست

شاید باورتون نشه اما بدنم هنوز کبود و کوفته اس😂😂😂😂😂

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706