2726
عنوان

سوال در مورد مادرشوهر

350 بازدید | 36 پست

خانواده شوهرم یه مدت بی دلیل خیلی با ما بدشده بودن و خیلی رفتارهای بد دیدم که شوهرم هم قبول داشت و نتیجه اش بعد چندسال دوری و فاصله من از اوناشد و الانم هر ۴ ..۵ ماه یکبار میرم خونشون....

الان یک موردشو میگم....

مثلا اینا مدام دور هم جمع میشدن و مارو نمیگفتن یا ما رو تو جمعشون بی محلی میکردن .... مثلا هر بار که باغ پدرشوهرم میرفتن و همه جمع بودن مارو نمیگفتن.... همه یعنی خواهر شوهر و برادرشوهر و خاله ها و فکو فامبلو..... ماهم اویل میرفتیم یه جور سرد و بی تفاوت بی محلی میکردن که احساس بدی داشتیم....تا گذشت.... تا من باردار شدم خیلی حساس و زودرنج شده بودم.... فهمیدم همه جمعن باغ و بازم مارو نگفتن ناراحت شدم.... شوهرم هم به مادرشوهرم گفت که من میگم اینا هیچ وقت مارو نمیگن....

مادرشوهرم هم زنگ زد منو شست و گذشت کنار .....اصلا ملاحظه بارداریمو نکرد .... 

منم بعدش خیلی بیشتر بهم فشار اومد  حالم خیلی بد شد که نزدیک صبح عین جنازه شدم که شوهرم منو برد خونه مامانم بهم رسید تا روبه راه شدم.... بعد خانواده شوهر خصوصا مادرشوهر اصلا براشون مهم نبود کلا شاکی و طلبکار و زبون دراز و دنبال داستان درست کردن....تازه بعدش مادرشوهرم منو تو ختم بابابزرگم دید یه جوری قیافه گرفته بود و محلم نداد که تازه اون شاکی بود ازم....

بماند.....الان که دوسال میگذره از اون موضوع...یه دوسالی هم  قبلش که اینا مارو نمیگفتن و همه شون خوش و خرم دورهم مدام جمع بودن.... 

الان شوهرم گفت ....مامانش کفته جمعه مهمون دارم باغ شماهم بیایین.... 

حالا اگه زنگرد خونمون به نظرتون برم یا نه؟ 

اخه خیلی اون رفتارهاشون تو این ۳..۴ ساله بهم برخورده.... الان تا بگه و برم خودمو کوچک نکردم؟ 

حداقل خودماهم دعوت نکردن یه سری دبگه رو گفت به شوهرن هم‌گفتن بیایین.... 

برم یا نه؟ اگه نرم زنگ زد چی بگم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو ولی اگه بی محلی کردن به شوهرت بگو فکر کردم آدم شدن بخاطر تو خواستم سر رفتامد باز کنم حالا که همون مزخرفای قبل هستن دیگه جای گله نذاشتن....

کلا قطع رابطه کن راحت و پاکیزه

دنیا فدای لبخندهای دخترم...

دعوتت کردن دیگه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

خواهر شوهرای منم همینطورین همه خودشون باهمن با اون یکی برادر شوهرم بیرون می رن تفریح می رن مسافرت می رن اصلا به ما نمی گن شوهرم خیلی ناراحت شد چند شب پیش زنگ زدن که ما می خواییم بریم فلان پارک دوست دارین بیایین شوهرم گفت نه ممنون جایی مهمان هستیم شما هم یه همچین چیزی بگین 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

من بودم‌نمیرفتم

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2706