2737
2734
عنوان

راه ترک جویدن ناخن بچه ۴ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 2238 بازدید | 26 پست
نه برنامه کودکای هیجانی

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه برنامه کودکای هیجانی

عجب!

من یه مطلبی قبلا توی نی نی سایت خوندم، در مورد شخصیت دادن به انگشتان،،، برای سن بچه من مناسب بود

انجام دادم، یه مدت بهتر شد ولی مجدد اثرش از بین رفت انگار

به امید روزی که هیچکس برای طلاق به وکیل مراجعه نکند... انشالله به زودی سایت مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین برای پاسخگویی سریع و دقیق به سوالات شما راه اندازی میشه

خانمی خیلی بعیده بخاطر قرنطینه باشه . شاید بخاطر قرنطینه شما بیشتر پیشش هستید و بیشتر امر و نهی میکنید یا یه چیزی تو این مایه ها . ولی خود قرنطینه به تنهایی نمیتونه این آسیب رو برسونه . ممکنه کارتن یا فیلمی دیده باشه که ترسیده . هر چیزی ممکنه . اگر علت اینکارش به چیزی بوده که تمام شده پس شما راحتتر میتونید این عادت رو ازش دور کنید .اما اگر علت اینکار یه چیزی باشه که هنوز ادامه داره (مثلا دعوا کردن والدین با هم یا با کودک) پس ترک دادنش خیلی سخت میشه. ولی اینو مطمئن باشید که الان ترکش بدید خیلی بهتر از اینکه که چند سال این عادت روی اون بمونه .دیگه ترک کردنش سخته.

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
2728

معمولا محبت خیلی زیاد کردن به بچه و آرامش دادن بهش میتونه خیلی کمک کننده باشه . متاسفانه توی این دوران کرونا خیلی از والدین ترس خودشون از کرونا رو به بچه انتقال میدن یا در مورد کرونا و عوارضش جلوی بچه حرف میزنن که باعث وحشت بچه میشه . پس اصلا راجب به این مسائل جلوش حرف نزنید و اگر با پرت کردن حواسش یا از بین بردن استرس درونش نتونستید ترکش بدید به نطرم اون لاک تلخ میتونه کمک کننده باشه ولی به نظرم قبلش به خودش بگید و ازش بخواید که باهاتون همکاری کنه .چون وقتی اون لاک رو به ناخنش میزنید هر چیزی رو که بزاره دهنش ، دهنش تلخ میشه یعنی حتی برای میوه خوردن و غذا خوردن هم اذیت میشه

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
خانمی خیلی بعیده بخاطر قرنطینه باشه . شاید بخاطر قرنطینه شما بیشتر پیشش هستید و بیشتر امر و نهی میکن ...

ممنون از توضیح مبسوطتون.

چه عرض کنم، از این جهت که شرایطش کلا تغییری نکرده جز قرنطینه من و همسرم این طور تصور میکنیم.

درهرحال بیشتر از یک ماهه شرایط رو سعی کردیم براش خیلی بهبود بدیم، خانواده خودم و خانواده همسرم رو ملاقات کردیم و روحیه اش عالی شده،

ولی احساس میکنم دیگه داره تبدیل به عادت میشه و خیلی به منشا اولیه اش ارتباطی نداره،

برای ترک این عادته که از دوستان راهنمایی خواستم

به امید روزی که هیچکس برای طلاق به وکیل مراجعه نکند... انشالله به زودی سایت مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین برای پاسخگویی سریع و دقیق به سوالات شما راه اندازی میشه
معمولا محبت خیلی زیاد کردن به بچه و آرامش دادن بهش میتونه خیلی کمک کننده باشه . متاسفانه توی این دور ...

درست میگید، واقفا ممنون از همفکریتون،

نمیدونستم برای خوردن میوه و غیره هم طعم تلخی رو احساس میکنه!

درصورت استفاده از لاک نگران واکنشش به این مسئله هستم،

با این توضیح شما شاید گام اول از یک ناخن شروع کنم بهتر باشه

2738
این لاک تلخه عزیزم؟

بله 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫