2733
2734
عنوان

راه ترک جویدن ناخن بچه ۴ ساله

2239 بازدید | 26 پست

سلام. خواهشا کمک کنید،

بچه ۴ ساله ای دارم که یه مدته همش ناخن هاش رو میخوره،

تنش و استرس خاصی تو خونه نداریم،

تنها علتی که به ذهنمون میرسه قرنطینه است، 

یک ماهی هست سعی کردیم با رعایت اصول بهداشتی فضاهای باز بدون تردد ببریم و کلی تفریح و بازی های چند نفره هر روز داریم، با اینکه روحیه اش دوباره مثل قبل شده ولی این ناخن جویدنش همچنان ادامه داره،،،

هرچقدرم فعالیت هایی که با دست انجام بشه (خمیربازی، سفالگری، نقاشی، کار با ابزار) و پرت کردن حواسش و... امتحان کردیم، انگار دیگه جویدن ناخن براش عادت شده،،،

اگر دوستان راهکاری بدهند ممنون میشم

به امید روزی که هیچکس برای طلاق به وکیل مراجعه نکند... انشالله به زودی سایت مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین برای پاسخگویی سریع و دقیق به سوالات شما راه اندازی میشه

یه لاکی هست داروخانه داره تلخه میزنه رو دستش دیگه نمیتونه بجوه بیرنگم هست

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

فلفل بریز روناخناش

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون لحظه ک ناخن تو دهنش هس صداش کن بیاد تو اتاق یا بفرست یه کاری انجام بده طوری ک متوجه نشه داری ترکش میدی

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2728
یه لاکی هست داروخانه داره تلخه میزنه رو دستش دیگه نمیتونه بجوه بیرنگم هست

ممنون. به نظرتون توی روحیه اش اثر بدی نمیگذاره؟ مورد تایید روانشناسهای کودک هم هست بنظرتون؟

به امید روزی که هیچکس برای طلاق به وکیل مراجعه نکند... انشالله به زودی سایت مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین برای پاسخگویی سریع و دقیق به سوالات شما راه اندازی میشه
ممنون. به نظرتون توی روحیه اش اثر بدی نمیگذاره؟ مورد تایید روانشناسهای کودک هم هست بنظرتون؟

نمیدونم اونو اما پسر عمم اینجوری ترک کرد 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2738
اون لحظه ک ناخن تو دهنش هس صداش کن بیاد تو اتاق یا بفرست یه کاری انجام بده طوری ک متوجه نشه داری ترک ...

آخه کل زمان روز نمیشه هی صدا کرد

پیدادکردی ب منم بگو پسرمنم۹سالشه ۲ماهه داره میجوه

انشالله پیدا بشه، شما هم علت رو قرنطینه میدونید؟

نمیدونم اونو اما پسر عمم اینجوری ترک کرد 

آهان. سپاس از تجربه تون

چه جالب. برای جویدن ناخن هست

آهان. سپاس از تجربه تون

خواهش میکنم عزیزم

آخه کل زمان روز نمیشه هی صدا کرد

یعنی کل روز دستش تو دهنشه فک کردم چن ساعتی یه بار استرس کارتون یا فیلم هیجانی چیزی اینجوری میشه

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2706