2733
2734
عنوان

عصبانيت ها و پرخاشگري من

1355 بازدید | 31 پست

سلام خانمها من يه مدت هست كه خيلي عصبي و پرخاشگر بي حوصله شدم با دخترم با همسرم با كاسبها با دوستام همه به نوعي كانتكت داشتم و دارم 

خودم هم خيلي ناراحتم و از خودم بدم مياد نميدونم چيكار كنم كه اروم باشم انگار روحم حالش بده البته خيلي هم زود رنجم اصلا نميدونم چمه ذكري يا راهكاري داريد كه يه ذره اروم و بي خيال بشم؟

اشکال نداره , مریم امیرجلالی یه عمره داره همینطوری زندگی میکنه

کاربر آقا هستم / تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است , با فحاشی کردن به دیگران فقط تربیت بی مقدار خودتون رو نشون میدید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من به شدت بد تر از شما بودم به حدی که بعد از هر دعوا خود خودخوری میکردم و به شدت گریه و دلم میخواست اون لحظه اون ادمو میکشتم😅

رفتم دکتر بهم دارو داد بعد یه ماه انقدرررر ریلکس شدم که به زور حتی اشکم درمیومد... البته اینم بگم من یکم افسردگیم داشتم و مزاجمم سودایی بود

با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر....هیچکس، هیچکس اینجا به تو مانند نشد.... هر کسی در دل من جای خودش را دارد....جانشین تو در این سینه خداوند نشد⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

وقتی عصبانی موزیک ملایم گوش کن و فکر به چیزای خوب کن، یا خودتو مشغول کار کن، 

وقتی عصبانی میخوای خدایی نکرده بچت رو بزنی توی بالشت بزن، بعنوان کیسه بوکس استفاده کن از بالشت 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
سلام وقتی عصبانی تا 10 بشمار توی شماره ده از شماره یک کمتر عصبانی تری

واقعا اون لحظه هيچي يادم نمياد دلم ميخواد اوني كه ناراحتم كرده رو بكشم انگار استانه تحملم خيلي كم شده

2706