2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526007 بازدید | 57082 پست
از اول اضافه وزن داشت نسبت به بقیه اضافه وزن داره ولی نسبت به وزن تولد و نمودار خودش خوب رشد نکرده

اهان حساس نباش الان تقریبادوکیلو نسبت به نمودار  استانداردزیاده هست از ماه های بعد ببین چطورمیشه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
من انقدر شوهرم حساسه مامان نهال، هر روز که میاد خونه میگه غذا چی دادی به هیراد کل محتویاتش رو میپرسه ...

دا این شوهرمن هم اینجوریه اونشبی داشتم سوپ میدادم مهدی هی بازی میکردنمیخوردشوهرم میگف نمیپسنده دیگه این مدلی بهش نده😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از حموم میام کف پاهامو از روغن امید میزنم اونم خوبه،  بعد از شیو هم همینطور 😜😜😜

👌👌👌👌منم روغنشومیزنم ب بدنم بعد اپلاسیون خیلی نرم میشه فک کردم فقط خودم هستم ک ب وسایل مهدی دستبردمیزنم ایول

2728
تبریک ۲۷۰۰صفحه شدنمون🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 @نازگل_جونم    

ممنون ک بیادم بودی عزیزم 

تبریک‌گلم 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

بچه ها پسر من شبا خيلييي بد ميخوابه

تا صبح ديوونه م ميكنه

شامش هم يك ساعت قبل خواب ميدم موقع خواب هم شير ميدم فك نميكنم گرسنه باشه ولي تا صبح هر نيم ساعت يبار بيدارم ميكنه  غر ميزنه صبحا بدنم كوفته س 

بنظرتون از چيه كه درست نميخوابه؟؟يعني درد واسه دندون داره؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
بچه ها پسر من شبا خيلييي بد ميخوابه تا صبح ديوونه م ميكنه شامش هم يك ساعت قبل خواب ميدم موقع خواب ...

وای ساراجون دو شب پسر منم اینجوری شده تا صب بیدارم فقط چشام بسته اس😪

دو روز پیش تو بهداشت خانومه دهنشو که نگا کرد گفت دندون درمیاره لثه بالاییش کامل متورم شده زیر پوست لثه سفیدی دیده میشه 

امیرعلی دندون دراورده یا اولیشه؟

لطفا برا شفای دخترم(نازنین زهرا)یه صلوات بفرستین🙏اگه فرستادین لایک کنین تا منم برا شما صلوات بفرستم 
2738
به پوار بینیش دست زدی نزدیا 😂😂😂😂

زهرا جون میشه بگی الان به اقا امید چند وعده غذای اصلی و میانوعده میدی و چیا میدی ؟

طرز تهیه شون تو تاپیک غذای نی نی دیدم فقط میخوام بدونم الان چیا میدی 

هم اینکه ما برا عرفان سرلاک حریره گندم از داروخونه گرفتیم مارکش هم نستله هستش فقط اینکه عرفان زیاد انگار خوشش نمیاد با بازی و ادا و اصول 3 قاشق اینا میخوره یه وعده هم برنج نیم دونه با هویچ یا سوپ میخوره اونم باز کم در حد 3 4 قاشق غذاخوری

حالا از امروز میخوام طبق برنامه هرروز یه غذایی درست کنم ببینم میخوره یا نه😕

لطفا برا شفای دخترم(نازنین زهرا)یه صلوات بفرستین🙏اگه فرستادین لایک کنین تا منم برا شما صلوات بفرستم 

چقدر غذا دادن به این وروجک سختههههه کل لباس و دست و صورتشو کثیف میکنه تا به زور 3 قاشق بخوره😐😯

بچه ها پسر من شبا خيلييي بد ميخوابه تا صبح ديوونه م ميكنه شامش هم يك ساعت قبل خواب ميدم موقع خواب ...

سارا جون دقیقا پسر منم سه چهار روز یه اینجوری شده اگه علت شو پیدا کردی به منم بگو.😃😃😃صبح ساعت8 شروع میکنه به گریه تا 11.دیگه داغون شدم امروز صبح دیگه کم مونده بود خودمو بکشم قربونش برم دخترم از اتاقش اومد مامان بده من نگه دارم منم اسیر خواااااب خوابیدم دخترم تا ساعت 11 باهاش بازی کرده گریه نکرده.نمیدونم مشکلش چیه.

سارا جون دقیقا پسر منم سه چهار روز یه اینجوری شده اگه علت شو پیدا کردی به منم بگو.😃😃😃صبح سا ...

فدای دختر مهربونت😍😘😘

بازیگوش شدن دلشون بازی میخاد که با این مشغله ای که ماها داریم دیگه نمیرسه یه سره باهاشون بازی کرد

هم اینکه نی نی ها با بچه ها رابطه خوبی دارن تا بزرگترا ...پسر منم با بچه های 5 6 سال خیلی خوب میخنده و ادا در میاره و یه مدت سرش گرمه

مامانا شما قطره آهن چی میدین؟

پسر م قطره آهن بهداشت رو نمیخوره و همشو بالا میاره فعلا دندون که نداره اما نگران سیاهی دندونش هم هستم... 

وای ساراجون دو شب پسر منم اینجوری شده تا صب بیدارم فقط چشام بسته اس😪 دو روز پیش تو بهداشت خانومه د ...

نه هنوز دندون نداره هفت ماه و يك هفته ش هست نميدونم يعني از اونه؟كلافه شدم😭😭

سارا جون دقیقا پسر منم سه چهار روز یه اینجوری شده اگه علت شو پیدا کردی به منم بگو.😃😃😃صبح سا ...

واي در طول روزم همش غر ميزنه ديگه الان يدونه زدم دم باسنش😂😂تو پمپرز زدم دردش نيومد ولي قشنگ  دعوا رو متوجع ميشه گريه كرد شديييد👀👀

2706