2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526005 بازدید | 57082 پست
خدانکنه عشقم. دردش تا همون شب بود. آخر شب برامون میخندید. خداروشکر مشکلی نداشت. ولی بی حسیش که رفت د ...

عزیزم الهی شکرررر😍 خوش بحالت راحت شدی من که اصلا دلش رو ندارم. به روش حلقه ختنه اش کردین؟؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
خداروشکر  ما خم اتاق خودمون بخاری نداره یهنی چون متراژش کمه اصلا اجازه گاز بهش ندادن واسه خود ...

سلام زهرا گلی خوبی خانومی، قدم آقا امید مبارک❤😘

شاید منو یادت نیاد ...کاربری قبلیم هم تقریبا همین اسم بود اما دو سه ماه پیش تعلیق شد اما تاپیک رو دنبال میکردم و همه پستاتون رو میخوندم

راستی پسر منم آقا عرفان بدنیا اومد ایشونم مثل اقا امید روز تولدشو یه نمه لاکژژژری کرد😂البته 10 روز کوچیکتر از پسملی تو

خلاصه خواستم با کاربری جدید یه سلامی بهت بکنم ❤

لطفا برا شفای دخترم(نازنین زهرا)یه صلوات بفرستین🙏اگه فرستادین لایک کنین تا منم برا شما صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداقوت ب همه‌ی مامانای سشواری

خدایی من قبلنا آهنگای خوبی گوش میدادم الان فقط سشوار و ماشین و دریا 🤪

حالا باز خداخیر بده هرکی ک فهمید بچه ها با صدای سشوار آروم میشن وگرنه نمیدونم چجوری باید این گودزیلا رو میخوابوندم 😝

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
سلام به مامانای صبور و خسته😁😁خوبین همگی. نی نیا خوبن😍😍 بچها چقدر میتونین به خودتون برسید الان با ...

عزیزم احوال همه ی مااینجوریه ک باورت میشه من ازوقتی ک زایمان کردم حتی ی کرم ب صورتم نزدم اصلاح رفتم ولی ارایش نه😔من ک دائم میکاپم ب راه بود 🤭اونروز خونه مامانم ک بودم تونستم اپلاسیون کنم کلی خجالت کشیدم

اینم حکایت ما خداکنه تاشب عید یکم اوضاعمون روب راه شه👍

2731
خداروشکر  ما خم اتاق خودمون بخاری نداره یهنی چون متراژش کمه اصلا اجازه گاز بهش ندادن واسه خود ...

اصن سالنمون یه وضعی شده ها!! خخخ

آره منم همش با دستمال مرطوب روزی یه بارم میشورم پاشو. همیشه هم به پاش یا زینک اکساید میزنم یا وازلین فیروز. حمام هم خیلی کم، هر وقت هر خونه ای که گرم باشه میبرمش  

عزیزم الهی شکرررر😍 خوش بحالت راحت شدی من که اصلا دلش رو ندارم. به روش حلقه ختنه اش کردین؟؟

آره الهی شکر، یه فکر بزرگ بود برامون. نه لیزر. دیروز بردمش که دکتر معاینش کنه گفت مبارک باشه قشنگ شده  

طبیعیه عزیزم  نمیدونم دقیقا چند رو تونه ولی انگار حوالی یکماه باشین  ببین من تا چهل روزه ...

انشالله میگم شما تا کی خونریزی داشتی؟؟؟من داغونم بخدا بدنم دیگه خیلی ضعیف شده

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
خب وزن نکردی، شاید الان وزنش بالاتر رفته. احتمالا هم به باباش برده. پس اگه اینجوره یه مقدار شیر خشک ...

والا همش میگن شیر خشک نده بچه سینتو ول میکنه تا دیشب اخر شبا یکی دو پیمانه بهش میدادم امشب دیگه بهش ندادم

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
2738
خودم از اول به خاطر نفخش لبنیات و میوه و هرچی فکرشو بکنی حذف کردم فقط برنج و مرغ شده غذام. ناله و جی ...

مثل من😐😐منم کامل لبنیاتو حبوباتو حذف کردم

زیره و دمنوش میخورم

دیگه هی امتحان میکنم چی‌ رو دخترم اور داره همونو حذف میکنم باز

شمام همین کارو کن،دیگه مجبوریم بسازیم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
خوشبحال همتون که بچه دارین و راحت بچه دار میشین.

عزیزم انشالله توهم صاحب لچه میشی اینجا خیلیا مشکل داشتن من جمله خوده من با هزارتا دکتر رفتن و اومدن نتیجه گرفتم

تو ۳ سال نزدیک ۲۰ میلیون خرج کردم اخرشم با ۲۵۰ هزارتومن دارو باردار شدم 

دکتر خیلی موثره و البته که هرچی خدا بخواد همون میشه

2706