2726
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525941 بازدید | 57082 پست
سلام دوستان من انقدخسته شدم ازصبح که بیدارمیشم یه سره سرپام تا خودشب پدرم درامده دوست دارم همه چیو و ...

از یکی کمک بگیر. زنداداش من دوشب اومد کمکم تا صبح پیش پسرم بود که من حداقل ۳_۴ ساعت پیوسته بخوابم گشنش هم شده بود ۲ قاشق شیر خشک درست کرده بود خدا خیرش بده اینقدر اون دو شب خواب چسبید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا پسر منم همیطوره.الان ۲۸روزشه و نزدیک یه هفته اس گرایپ واتر بهش میدم ولی باز نفخ شدید و زور خیل ...

من شربت کامی کام و قطره کولیکز میدم خیلی بهتر شده. البته برای هر بچه ممکنه یه دارو اثر بذاره ما ۴ _۵ تا قطره عوض کردیم تا اینا تاثیر گذاشت البته کامل خوب نشده ولی بهتر شده

2728
سلام فائزه جون خوبی؟ پسرگلی خوبه؟؟ من پسرمو که دکتر بردم برای دل دردش هنوز یک ماهش نشده بود قطره کو ...

سلام خداروشکر ماخوبیم تو و نی نی ت خوبین؟دقیقا پسر منم همین شکلیه البته بعضی شبا زیاااد گریه میکنه .منم یه چندروز بهش شربت گریپ میدادم بنظرم بهتراز کولیک ایده

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
منم دیشب شب دیوانه کننده ای داشتم با امید 🤪🤪🤪🤪

من انقد نیاز دارم یه روز برا خودم باشم و هرچقد دوس داشتم بخوابم و هرکاری دوست داشتم انجام بدم😩

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
من انقد نیاز دارم یه روز برا خودم باشم و هرچقد دوس داشتم بخوابم و هرکاری دوست داشتم انجام بدم😩

نگوووو كه ديگه رويا شده

خدايي اصلا تصوراتم با واقعيت زمين تاااا آسمون فرق داشت برا مايي كه بچه اولمون هست و هيچي نميدونستيم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
فکر نمی‌کنم چندان فرقی داشته باشن  اینایی که تو اسمشون کولیک هست خب مشخصه واسه درمان کولیک هست ...

ماشالله دکتری واسه خودت اجیم🥰🥰🥰🥰

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

وااای حرف دل منوزدی😔😔😔

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
سلام قوربونت چراگاهی اوقات شوهرم ومادرم ولی بازبیشترکارهابه عهده خودمه

به نظرم باید بیشتر کمکت کنن. تا یه مقدار بدنت عادت کنه به این شرایط. من صبحا میرم خونه مامانم بچه رو میدم دستش، چندساعتی میخابم. عصر هم شوهرم میاد دنبالمون میریم خونه خودمون، دیگه شب شیفت بندی میکنیم که بیدار بمونیم. اینجوری کمتر بهم فشار میاد

اگه بتونن یکم بچه رو نگه دارن بتونی بخوابی خیلی انرژی میگیری و میتونی به کارات برسی

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
منم دیشب شب دیوانه کننده ای داشتم با امید 🤪🤪🤪🤪

😂😂😂😂😂عزیزم‌. انگار هممون همینجوریم

من وقتایی که دیگه نمیتونم هیچ جوره ساکتش کنم میدمش به شوهرم میگم بگیرش من دیوونه شدم. خیلی قشنگ ساکتش میکنه لامصب😂

اونم بعضی وقتا که کم میاره میدش به من میگه بیا این شیر میخاد که گشنشه😁منم میگم باباهمین الان بهش شیر دادم. کلا تا صبح میزنیم تو سر وکله هم😂😂😂

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2706