2703
2553
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525794 بازدید | 57081 پست
قند و چه كنيم جانم؟؟؟ من قندمم بايد كنترل كنم،همش فك ميكردم كره خامه چربي داره نه قند

آره عزیزم منم چون قشار داشتم میگفتم اینا چربه نباید بخورم ولی دکتر گفت اینا تو بدنت تبدیل به قند میشن‌.

عزیزم شما قند داری نباید بخوری .نگران وزن بچه هم نباش مادرانی که قند دازن وزن بچشون زیاد میشه

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
مهرسا جون  واقعا همه ی اطرافیانم هم بخاطر ضعفی ک دارم میگن خوبه ک سز نشدم  خودم هم الان ...

عزیزم ببخشید اگه ناراحتت کردم منظوری نداشتم .واقعا برات خوشحال بودم فکر میکردم شرایطت خوبه .ایشالا زودتر به روال عادی برگردی و همه چیز خوب بشه😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش الان یکی از این داروها بمن بزنن همش خوابم بیاد 😂

راست میگی بعضی وقتا آدما بهش احتیاج دارن😊 رسپینا جون اینهمه به شوهرم و خواهرم سپردم عکس بچه رو استوری نکنید میخوام عکس دستشو تو دستم بزارم .آخرم اینا اسنوری نکردن ولی بقیه فامیل خیلیاشون عکس رو استوری کردن😐 آخه یکی نیست بگه به شما چه! یکی دیگه بچه دار شده شما برمیداری عکس بچه اونو استوری میکنی واسه تبریک گفتن😡 یعنی طرف خودش نمیتونسته عکس بچشو استوری کنه!

راست میگی بعضی وقتا آدما بهش احتیاج دارن😊 رسپینا جون اینهمه به شوهرم و خواهرم سپردم عکس بچه رو استو ...

واقعا اينكارو كردن؟ 

اصلا درست نيست كه! ادم ميمونه چي بگه بهشون

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2720
نه عزیزم من دلداری الکی نمیدم. ولی کارت سخت میشه باید خیلی مدیریت کنی، برا بچه بزرگتر وقت بزاری حوص ...

درسته عزیزم منم به شوهرم میگم بعداز تولد توجه ات رو پسرمون باشه چون بچه حساسیه و کوچیکه فعلا متوجه نیس خداکنه گوش کنه چون عاشق بچه ی نوزاده؛خدا انشاءلله گل پسرای شما رو هم حفظ کنه❤

پسرم👨‍ودخترم👶دنیای من وهمسرم👨‍👩‍👧‍👦خدایا شکرت به خاطر فرشته های زندگیم😉
2714
راست میگی بعضی وقتا آدما بهش احتیاج دارن😊 رسپینا جون اینهمه به شوهرم و خواهرم سپردم عکس بچه رو استو ...

گلم هر کی اینکار می‌کنه به تو و نی نی علاقه داره

من به شخصه اگه یکی بهم بگه چرا عکس بچه ام رو گذاشتی تا عمر دارم نه عکس خودش رو میذارم نه بچه اش رو.

یه برادر زاده دارم ماشاالله تپل، البته وقتی به دنیا آمد ضعیف بود، من میخواستم نازش بدهم بهش میگفتم تپل من، زن داداش ام گفت توروخدا نگید تپل بچه ام یه ماه وزن نگرفته 😐 از اون موقع دیگه از چشمم افتادند، دوستش دارم ها اما نه دیگه اندازه دو تا نوه دیگه مون

امسال بهم گله کرد که نوه های دیگه رو بیشتر دوست داری، وقتی دلیلش رو گفتم چنان انکککککاااار کرد که من رفتم پیامش رو آوردم گفتم نگاه کن 😆

خلاصه وقتی یکی بچه تون رو ناز میده عکسش رو میذاره با تمام وجودش دوستش داره دلشو نشکونید

🌺🌺🌺🌺نی نی های آذر🌺🌺🌺🌺

1👦_دانیال(ساراجون)_ اول آذر_طبیعی_38هفته_وزن2900

2👦محمد(madmanjon)_4آذرطبیعی_38/4هفته_3360

3_دختر پاییزززززززز................

4👧_فانوس75_سزارین_دختر.................

5👧دلوین(manisajon)_4آذرطبیعی_38/5هفته_2400

6_👦مهیار(delsa)_5آذرطبیعی_38/2هفته_وزن 3500

7👦_علی(آزیتانوری)_7آذرطبیعی_40هفته_وزن2850

8👧_رزگل(نازگل جونم) _8آذرطبیعی_39هفته_وزن3100

9👧_درسا(شکوفه نارنج)_8آذرسزارین_39هفته_وزن3300

10👧_الی خانوم(e67)طبیعی8آذر_ درانتظار اطلاعات☺️

11👧دلسـا(مهرسا خانم)_10آذرسزارین_37هفته_وزن3700

12👧مرسانا(jjnazgoljj)_سزارین12 آذر_38/1هفته_2900

13👦رادوین(گوجه 99) _12آذر_طبیعی_39هفته_وزن 3600

14_.   @ستاره6128   _13آذر_زایمان کردی بیا خبر بده😍

[QUOTE=166932440]نه عزیزم اصلا نگران نباش قرار نیست اتفاقی بیفته، کلا استرس رو دور کن از خودت با ارا ...

سلام عزیزم 

من پریشب چنان دردا و انقباضم شدت گرفت که گفتم تمومه امشب 😂

جلو بخاری خوابم برد بعد دیگه آروم شدم

از اونموقع تا حالا زیاد درد ندارم 🤔🤔😂😂😂

ضمنا تبریک، تیکرتون زیبا شده بانو 🌺🌺🌺🌺2/2

گلم هر کی اینکار می‌کنه به تو و نی نی علاقه داره من به شخصه اگه یکی بهم بگه چرا عکس بچه ام رو گذاشت ...

تیکر ارمغانو ببین 💖💖💖ووووی 1/1

انشالا بزودی و بسلامتی زایمان کنی خانوم 😍😍🌺🌺🌺🌺

داریم عزیزم ولی رسپینا باید آدرسشو بهت بده

امروز چندتا تیکر خوشگله داریم بابا 😂 

بزن به افتخار فائزه جون 💃💃💃💃🌺🌺🌺🌺

ببینم 1/1 شدنتم می‌بینیم یا تا اونوقت بچه رو میکشونی بیرون 😂 😂 😂 

2706