2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525995 بازدید | 57082 پست
لامصب این روغن گل بنفشه رو خیلی مسخره میکنن اما خیلی راه گشاس. حالا روغن گل بنفشه با چه پایه ای روعن ...

اونموقع نمیدونستم دومدله به عطاری گفتم روغن گل بنفشه میخوام فکر نکنم برای ماساژ فرقی داشته باشه از کدوم بزنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@alwaysloved   سلام عزیزم 😍  خبر تازه ای ازت نداریم، در چه حالی؟ نی نی چطوره؟

سلام عزیزدلم نینی منم ب دنیا اومد

۳۴ هفتگی

یه هفته ان ای سیو بود

الان دیگ اوردمش خونه

خدا جون هدیه تو ازم گرفتی راضیم به رضای خودت فقط بهم قدرت تحملش بده و یه نی نی ناز دیگه هم برام بفرس تا دلمو آروم کنه .خدا جون ممنونم که باز بهم نینی دادی خودت مراقبش باش.خاله ها میشه لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات مهمونم کنین
2731
وای مثل منننن 😂😂 بازش که میکنم هم چند تا بوق توی صورتم میزنه قربونش برم هم چند باری جیش کرده دا ...

یه بار دکتر به من گفت هروقت گریه میکنه که گرسنه نیست اگه زیاد شیر بدی دلدرد میگیره هر دوساعت کافیه ولی به نظر من دو ساعت خیلی زیاد بود دختر من واقعا گرسنه میشد

آره بخدا به هرکس که بچه ی ناآروم داره پیشنهاد میکنم خودمم هنوز بچه بدنیا نیومده یدونه گرفتم😁

خوب کردی منم سر دخترم بینهایت عذاب کشیدم الان گفتم اولین کاری که رفتم بیرون اینو بخرم

خدایا مرا ببخش بخاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود
2738
سلام عزیزدلم نینی منم ب دنیا اومد ۳۴ هفتگی یه هفته ان ای سیو بود الان دیگ اوردمش خونه

چطوری ۳۴ هفته دنیا اومد برامون تعریف کن از تجربت

مبارک باشه عزیزم الان حال هر دوتون خوبه؟

اره شکر خدا

حاملگی من مزخرف ترین دوران زندگیم بود ک خداروشکر ب خیر و‌خوشی تموم شد

چقد من با حرف ای دکترا تا مرز سکته رفتم 

نینی من معجزه خداس

همه دکترا میگفتن باید سقط کنی

خودت و نینی در خطرین

الهی شگر ک ب حرفشون گوش نکردم با توکل ب خدا گذروندم خدا هم ناامیدم نکرد الحمداله

الانم گل دخملم کنارم مثه فرشته ها خوابیده

دختر من هم ابانی شد با اینکه باید اوایل دی دنیا میومد

خدا جون هدیه تو ازم گرفتی راضیم به رضای خودت فقط بهم قدرت تحملش بده و یه نی نی ناز دیگه هم برام بفرس تا دلمو آروم کنه .خدا جون ممنونم که باز بهم نینی دادی خودت مراقبش باش.خاله ها میشه لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات مهمونم کنین
اره شکر خدا حاملگی من مزخرف ترین دوران زندگیم بود ک خداروشکر ب خیر و‌خوشی تموم شد چقد من با حرف ای ...

عزیزم بسلامتی خدارررروشکر انشالله همیشه سلامت باشین هردو.از نی نیت عکس بزار

چطوری ۳۴ هفته دنیا اومد برامون تعریف کن از تجربت

من پارسال پنج ماهگی ب خاطز عفونت کیسه ابم سوراخ شد و دکترا ختم بارداری دادن

امسال هم ۱۸ هفتگی از ترس تجربه تلخ قبلی و استرسم خودم تست امینوشور تهیه‌کردم و دکترم برام انجام داد و متاسفانه در کمال ناباوری مجدد مثبت شد 

و دکترا ختم بارداری دادن ولی من قبول نکردم

سلام عزیزدلم نینی منم ب دنیا اومد ۳۴ هفتگی یه هفته ان ای سیو بود الان دیگ اوردمش خونه

بسلامتی عزیزم😘تبریک میگم بهت.

ان شاءالله دخترنازت زیرسایه پدر و مادر بزرگ بشه❤🧿.

چطور انقد زود بدنیااومد؟

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
2706