2726
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525937 بازدید | 57082 پست

سلام خانما 

من دیروز کلی پیاده روی و ورزش کردم.

شب یکم دور نافم و سینه راستم تیر میکشید در حد ده دقیقه علائم زایمانه؟

بعد دیشب با دل درد وحشتناک از خواب بیدار شدم اول شوق درد زایمان و  داشتم ولی بعدش فهمیدم سردی خوردم و نفخه:/ 

علائم زایمان چیه؟ چرا من ندارم علامتی؟ 

۳۸ هفته و ۴ روزم.

دکتر من تا الان معاینه نکرده برم بهداشت یا بیمارستان شاید معاینه کنن فرجی بشه؟

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خانما  من دیروز کلی پیاده روی و ورزش کردم. شب یکم دور نافم و سینه راستم تیر میکشید در حد ...

سلام گلم صبحت بخیر 

اولین علامت زایمان همین دلدرد و‌کمردرد مثل پریود هستش و انقباض ک از بالا ترین قسمت شکم یعنی تقریبا ۴انگشت بالای ناف سفت میشه تا پایین و موقع انقباض بچه هیچ‌حرکتی نمیکنه و شکم جم میشه 

و اینکه باز اونم شاید کاذب باشه و بایه دوش اب گرم میتونی بفهمی دردای واقعیه یا کاذبه 

درد دور‌ناف و درد سینه فک نمیکنم ربطی ب علائم زایمان داشته باهش چون تا حالا نشنیدم کسی بگه 

والا برا شروع دردا و علائما دوستان میگن گل گاوزبون و نبات دم‌کنی روزی ۱لیوان بزرگ بخوری تخم شوید هم میگن خوبه 

روزی یکی دو ساعت پیاده روی و ورزشایی مث اسکات.پروانه‌.حالت گربه .قرکمر۱۸۰درجه .یکی هم حالتی پاتو زمین بکوبی مث اینکه داری شل لگد میکنی .تو‌حمام زیر دوش سر سینتو ماساژ بدی و باز قرکمر هم بری.

اینا میگن خوبه 

انشالله زایمان راحتی داشته باشی 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2728
سلام گلم صبحت بخیر  اولین علامت زایمان همین دلدرد و‌کمردرد مثل پریود هستش و انقباض ک از بالا ت ...

سلام مرسی گلی لطف کردی.

این علائم یهو میاد سراغ ادم؟ 

من هیچ علامتی ندارم پس چرا 

فاطمه خانم ۱و۱شدما😍 جونم در خطره  میگن تیکر خوشکلا رو‌میدزدن مواظبم باشن 😜😘💖❤😍

💖💖💖💖💖💖مبارکه خوشگلم، انشالا زایمانت عزیز💖💖💖💖💖💖

😂 😂 😂 

من جای تو باشم فعلا آفتابی نمیشم تا تیکرم رد کنه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خانما شما نی نیتون رو قنداق میکنین؟؟ همین قنداق های قدیمی رو میگم که با بند میبندن. واقعا فایده ای داره؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
مامانا گردن جوجم و اطرافش جوش زده. کسی علتش رو میدونه؟؟

گلی طبیعیه 

این جوش ریزا که انگارچرک سفیدم دارن، 😂

تو چونه نهال بود چقدر دلم میخاست فشار بدم سفیدیش دربیاد 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂

ممکنه از گرمی ام باشه

خانما شما نی نیتون رو قنداق میکنین؟؟ همین قنداق های قدیمی رو میگم که با بند میبندن. واقعا فایده ای د ...

ن 

من قنداق فرنگی دارم

چرا امروز هیچکس نیست؟😢😕

من هستم عزیزم😊😊 سزارین میخای بشی تیکر خوشگله؟😁😁😅

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
ن  من قنداق فرنگی دارم

منم قنداق فرنگی دارم. ولی هی مادرشوهرم اصرار داره باید بچه قنداق بشه دست و پاش کج نشه😐😐 یه دستمال هم به سرش باید ببندین که پیشونیش صاف بشه

آخه من چ غلطی کنم از دست این😖

بچه هامن پسرم 16روزشه صورتش قرمز شده ریخته بیرون کلی دونه زده چیکار کنم کسی تجربه داره لطفا راهنمایی ...

ببین بیشتر من احتمال میدم از گرمی باشه 

ممکنه اگه زیاد بوسش کردین از اونم باشه 

یا شاید چیزی خوردی آلرژی داشته 

فعلا یه کم چیزای خنکی بخور، ادویه دارچین این جور چیزا رو نخور یه هفته ببین بهتر میشه 

دکترم بخای ببری پماد میده خوبه 

2706