2726
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525942 بازدید | 57082 پست
خودت طبیعی میخوای؟ اگه میخوای پیاده روی کن کم کم روزی دو ساعت،اروم ولی مداوم ورزشهای مخصوص زایمان ...

ممنون عزیزم والا میگه تا هفته ۳۹ نیومده تو لگن دیگه نمیاد چرا یه ماهه سفالیک شده .

تازه ورم کردم این هفته و وزنم یک دفعه ۴ کیلو اضافه شد در حالی که من تو کل بارداریم تا قبل این ۶ کیلو اضافه کردم . دکتر برام آزمایش دفع پروتئین نوشته الان جوابش اومده نوشته trace  . کلا سیستم بدنم ریخته بهم انگار ، خون آبه هم قطع شده

هر چه دلم خواست نه ان می شود ، هر چه خدا خواست همان می شود
زده بود علم السماء شيخ بهايي اما انقد راحت بود به همينش شك كردم راستي من هنوز خارش بدنم رفع نشده از ...

اره بخاطر همین کامل نیست

من میگم کهیر بارداریه،حالا باز هرچی که متخصص بگه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بخاطر همین کامل نیست من میگم کهیر بارداریه،حالا باز هرچی که متخصص بگه

اونم توو واتس اپ عكس فرستادم اين داروهارو داد اما ويزيتم يكشنبس،ميخوام بدونم يعني ادامه داره؟؟؟يا رفع ميشه

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
ممنون عزیزم والا میگه تا هفته ۳۹ نیومده تو لگن دیگه نمیاد چرا یه ماهه سفالیک شده . تازه ورم کردم ای ...

جوابشو اگه تونستی کامل بفرست ببینم

بخاطر نیومدن بچه تو لگن،سزارین اجباری نیست،اگه معاینه لگنی کرده و لگنت کوچیکه بحثش جداس!

اگر لگن نرمال و بچه پایین نیومده،توی روزای آینده با پیاده روی پایین میاد.حداقل دوساعت پیاده روی

وگرنه اول آمپول فشارو میزنن بچه بزور بیاد تو لگن،حالا اگه خودت سزارین بخوای فرق داره.

ولی حالا حالا وقت داری،۳۹ تا ۴۰

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2728
اونم توو واتس اپ عكس فرستادم اين داروهارو داد اما ويزيتم يكشنبس،ميخوام بدونم يعني ادامه داره؟؟؟يا رف ...

من نمیدونم بثورات جلدی که داری چه شکلیه یا چه داروهایی داده

طبق تجربه کاریم حدس میرنم کهیر بارداریه

حالا میتونه شدید یا متوسط باشه،بستگی به بدن خودت داره چطور جواب بده به داروها یا شدت کهیرت چقدر باشه

این نمونه عکس کهیره بارداریه ببین این شکلیه

http://doctoraghaei.ir/کهیر-حاملگی/

سلام صبح همه مامانا بخیر ،ببخشید یه سوال داشتم ،همه باید معاینه بشه بعد نوع زایمان مشخص بشه یانه ؟اخ ...

معاینه میکنن تا ببینن لگن توان بازشدن واسه زایمان طبیعی رو داره یانه 

بنظرم خودت برو دکتر یا بهداشت بخواه که لگنتو معاینه کنن 

سلام مامانای گل من یه هفته س بخاطر اب دور جنین کلا بیمارستانم احتمال داره زودتر بیاد نینی برام دعا ...

سنیا جون نگفتن چرا آبش کم شده ؟ فشار داری؟؛نکنه بخاطر عفونت ادرارت بوده؟ ایشالا که به خیر بگذره عزیزم ولی دکتر من میگفت معملا بچه بالای ۳۴ هفته دستگاه نمیره نگران نباش 

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
من نمیدونم بثورات جلدی که داری چه شکلیه یا چه داروهایی داده طبق تجربه کاریم حدس میرنم کهیر بارداریه ...

تقريبا همين اما نه به اين ريزي،يا يه تيكه قرمز ميشه يا دونه هاش درشته نشد عكس بفرستم

اما علائمو كه خوندم همونه

داروهم بهم هيدروكسي زين ١٠ هر ١٢ساعت داده

پماد كالامين روي نواحي خارش

سدر براي شستشو،بخور روشن كنم آب زياد بخورم

واسه قندهم متفورمين داده بهم..

گفت سه روز بعد هم قند چك بشه ربطشو به اينا نفهميدم آخه هفته پيش قند ٤ بار تكرارو دادم كه باز بالا بود اما از دفعه پيش پايين تر اومده كه گفت بعد ناهار متفورمين بخورم

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
سلام خانوما وقتتون بخیر من اومدم بگم که حسابی خسته و خواب آلودم تا میام بخوابم نوبت بعدی شیر دادن ...

اوووخی عزیزم خسته نباشی 🥰

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
2706