2726
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525937 بازدید | 57082 پست
نه برای من واقعا ورمه. دست میزنم فرو میره😑 مچ پامم همینجور. چیکار باید کرد؟

باید روی ساق پات روفشاربدی اگه رفت داخل چندسانیه طول کشیدتابه حالت اولش برگرده اون وقت رسیدگی میخواد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خصوصیو میرم .اتاقش گفت شبی ۸۰۰ فک نکنم اینو بگیرم 

يعني اتاق خصوصي شبي ٨٠٠ تومن بيشتر از غير خصوصيه؟يا غيرخصوصي مثلا ٤٠٠ تومنه و خصوصي ٨٠٠؟

بنظرم ميارزه ،يه شب كه بيشتر نيست

ادم از كجا بدونه بقيه هم اتاقي ها ناقل نيستن

راستي برا رزرو اتاق خصوصي بايد از قبل هماهنگ كرد با بيمارستان؟ برا طبيعي كه تاريخش رو نميدونيم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
خانما بخاطر کرونا همگی اتاق خصوصی میگیرین؟  و بیمارستان خصوصی میرین؟

عزیزم اینطور نیست که بیمارستانای خصوصی مریض کرونایی نداشته باشن ، بیشترشون هم بخش کرونا دارن هم به راحتی زائوی کرونایی پذیرش میکنن . فقط تعداد کمی هستن که سختگیری میکنن . اتاق خصوصی هم که گرفتنش خیلی سخته چون تعداد اتاق خصوصی ها کمه و اکثرا هم اتاق خصوصی میخوان ، و بدیش اینه که نمزارن از قبل رزرو کنیم میگن باید همون روز که میای درخواست بدی اگر اتاق خصوصی خالی باشه بهت میدیم ، که همیشه هم اتاق خصوصیا پر هستن☹

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
2728
يعني اتاق خصوصي شبي ٨٠٠ تومن بيشتر از غير خصوصيه؟يا غيرخصوصي مثلا ٤٠٠ تومنه و خصوصي ٨٠٠؟ بنظرم ميار ...

از دکترم پرسیدم گفت خصوصی ۸۰۰  دولتی نمیدونم اگرم اتاق خصوصی قبول کنم میپرسم شوهرم بجای همرا بیارم مشکلی نی ایا .دکتر نامه میده بعد فک کنم باید بری رزف کنی اتاقتو .منم طبیعیم حالا این نوبت میرم بیمارستان دقیق قیمت و طریق رزرف میپرسم

ای کسانی ک کرونا گرفتین بیاین علائمتونو بگین  من الان تکلیفم چیه کرونا دارم یا سرماخوردگی 😭 ...

حتما به پزشکت بزنگ بگوچون اون سری که من بستری شده بودم دکترم گفت هروقت آبریزش بینی داشتی حتمابگو چون شایدازعلایم زودرس باشه ولی خب من وضعیتم حادانشالله که برای توچیزی نباشه آبجی جون

غزلی میخوابی رو تخت عادی، پاهای مبارکو باز میکنی دکترم با دو تا انگشت مبارک میره تو! 😂😂 والا من شل ...

واي من روم نميشه🙈🙈

٣٧ هفته برم معاينه م ميكنه؟ 

من 37 و 38 معاینم کرد. الانم 39 هستم

راستي به انگشتاش ژل نزد؟ بدون ژل درد نميگيره؟

من ٨-٩ ماهه چيزي داخلش نرفته تارعنكبوت بسته حتما😂😂

حتما به پزشکت بزنگ بگوچون اون سری که من بستری شده بودم دکترم گفت هروقت آبریزش بینی داشتی حتمابگو چون ...

مرسی عزیزم

ببینم بدتر شه‌ میرم حتما

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
باید روی ساق پات روفشاربدی اگه رفت داخل چندسانیه طول کشیدتابه حالت اولش برگرده اون وقت رسیدگی میخواد ...

آهان. نه اینجوری نیست همون موقه دست میزنم فرو میره بعد عین اولش. انگار مثلا یه قسمت گوشتی بدن، اینجوری هست😁

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
عزیززززم خیلی قشنگ شده عسلم. مبارک پسرمون باشه

قربون گلی جونم مرسی

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2706