2703
2553
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525783 بازدید | 57081 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غزل جون شما اطلاع داري بيمارستان ارديبهشت بخش كرونا داره؟يعني پذيرش و بستري مريضاي كرونايي داره؟؟؟؟

نه عزیزم نمیدونم. ولی این هفته نوبت  دکتر دارم حتما ازش میپرسم بهت میگم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2456

من دی هستم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
منم نگران بودم ديگه همه زناي اطرافم گفتن ما هم دوران بارداري اينجوري ميشديم و دوست خودمم چند ماه پيش ...

عزیزم😁😁😁😁. خب خداروشکر. به نظرم مشکلی نباشه وقتی فشار نرمال باشه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
غزل جون شما اطلاع داري بيمارستان ارديبهشت بخش كرونا داره؟يعني پذيرش و بستري مريضاي كرونايي داره؟؟؟؟

ای خواهر اینور بیمارستان مخصوص زایشگاهست فقط باردار قبول میکنه چندوقت پیش یپرستار که دوجا کار میکرد کرونا گرفت مرد .هرجا فک کنی خطر هست😢😢فقط باید بسپاری بخدا 

ای خواهر اینور بیمارستان مخصوص زایشگاهست فقط باردار قبول میکنه چندوقت پیش یپرستار که دوجا کار میکرد ...

وای خدا خودش کمک کنه😪😪آره دیگه خیلیا دو جا کار میکنن

2714
سلام دوستای گلم من زایمان کردم 😍😍😍 دریا کوچولو من به دنیا اومد😍 گلی جون زایمان کرد؟؟

مبارک باشه عزیزم😍😍😘قدمش خیر باشه انشالله

تعزیف کن چجوری بود چندساعت طول کشید، چقدر درد کشیدی؟؟

کلی عزیزم... انگار که من راحت میچرخم و نمیرم زایمان کنم. خب آخه هنوز موقعش نشده برای چی باید عجله ک ...

نه عزیزم

ناراحت نشو باهات شوخی میکنن

مگه دست خود آدمه 😁

بعدم به قول معروف میمونه قشنگ میرسه 😘😁

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
سلام دوستای گلم من زایمان کردم 😍😍😍 دریا کوچولو من به دنیا اومد😍 گلی جون زایمان کرد؟؟

عزیییییییزم 😍🥰

بسلامتی

بدون عکس قبول نیستا 😍

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
خوش اومدی عزیزم 🥰

ممنونم عزیزم سلامت باشی

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
نه عشقم، اون تو جا خوش کرده قربونش برم. امروز پشت میز نشسته بودم یهو تکون خورد، خورد توی میز 😂😂

وای عزیزمممم😂😂😂😂😂الهی

از اون شیطوناست پس. منم دفعه پیش که رفته بودم سونو دکتر هرکاری میکرد نمیچرخید که اون یکی پاش هم مشخص بشه. کلی هم راه رفتم فایده نداشت. دیگه آخر سر با همون دستگاهش آروم چندبار زد سمت سرش😂 یهو دیدم دستش بالا اورد گذاشت رو سرش، قربونش برم😍😂😂😂دیگه بعدش بالاخره جا بجا شد

2706