2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525994 بازدید | 57082 پست
میترسم با این سونو بچه رو زود دنیا بیارن. تو اولین سونو و غربالگری دوم تاریخ زایمان رو زد 11 دی اونو ...

سونو اصلی قلب و ان تی هست

جدیدا فقط بر اساس جثه بچه اس

قابل استناد نیست واسه زایمان

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لکه قرمز یعنی خون؟ خون مایل به قهوه ای یا قرمز؟ اگه ادامه دار شد تبدیل به لکه بینی شد برو بیمارستان ...

نهههه دو سه لك خون كمرنگ ولي قرمز بود اومد رو دستمال اما بعدش هيچي،ني ني هم تكون ميخوره مثل هميشه

پس يعني شيافم نذارم امشب؟؟

فردا برم سونو بعد اگه نياز بود شياف بذارم؟

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
میترسم با این سونو بچه رو زود دنیا بیارن. تو اولین سونو و غربالگری دوم تاریخ زایمان رو زد 11 دی اونو ...

نگران نباش خوشگلم 

سونوی ان تی میاره 

سونوی الان بر اساس رشد بچه تاریخ میزنه، ماشالا رشدش خوب بوده از شمام مثل نی نی من 

چون مال منم سونوی جدید زده 23آذر، ان تی زده بود 29آذر

من که انشالا از 20آذر آمادگی دارم و منتظرم 😂

توام از همون اول دی چشم براه باش انشالا 

2728

سلام مامان گلای عزیز 

ان شاالله که حال دلتون و نی نی توش عالی باشه.

میدونم که کلی سختی و شیرینی رو تا اینجا پشت سر گذاشتین و الحمدلله به آخرای بارداری تون نزدیک میشین.

مامانا یه سورپرایز عالی دارم براتون.اگه یه ماما باشه که به رایگان به سوالاتون جواب بده واقعا آرامش تون بیشتر نمیشه؟

ماماهای پیج اینستاگرام مامینو به رایگان به سوالاتتون جواب میدن.اگه دوست داشتین تو دایکرت و اگه دوست داشتین زیر پست مامایی که دوست دارین سوالاتتون رو بپرسین.از دانشگاه تهران گرفته تا بیمارستان محب کوثر ماما داریم.بپرسین و بی دغدغه دوران بارداری تون رو پشت سر بذارین

منتظرتون هستیم.همین الان بیاین   

چقد شماها باسلیقه یین😥خیلی سیسمونیاتون قشنگه .من که خیلی براش وسایل نخریدم تازه همشونم زشتن😭بدبخ پ ...

عزیزم شما ب مشکل بی ذوقی من دچارشدی   چهارتا عکس از سیسمونیایی فندوقت که بفرستی و ذوق ماهارو ببینی تازه باخودت میگی واقعأ قشنگن و قربونشون میری که کی تن نی نیت کنی  

نهههه دو سه لك خون بود اومد رو دستمال اما بعدش هيچي،ني ني هم تكون ميخوره مثل هميشه پس يعني شيافم نذ ...

خون تازه؟ منظورم رنگشه! چون رنگ خون تو لکه بینی بارداری مهمه

شیاف بذار

اما تو هفته های بالا زیاد شیاف کاربرد نداره،از آمپول پرولوتون استفاده میکنن اگر در معرض زایمان زودرس باشی

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738
منم دقيقا ٢٦ هفته سر ظهر بعد اخر تايم كاري رفتم دبليو سي ديدم لباس زيرم تماما قهوه ايي شده و تا يكي ...

نه عزززيزم ندارم به منم شياف گفت ده تا بگير امروز بذار  ولي فردا بعد سونوت باهام هماهنگ كن...كه بگم چيكار كني

تو سونو بگو باز و بسته بودن دهانه رحم طول سرويكس هماتوم  علايم دكولمان  همه رو بررسي ك ...

آها ممنونم عزيزم حتما فردا باز بعد سونو زنگ ميزنم دكتر،ممنونم از راهنماييت 

خون تازه؟ منظورم رنگشه! چون رنگ خون تو لکه بینی بارداری مهمه شیاف بذار اما تو هفته های بالا زیاد ش ...

قرمز كمرنگ بود يا صورتي،پررنگ نبود اما قهوه اي هم نبود ...پس امشب شياف و ميذارم تا برم فردا سونو

بچه ها من چند روز روی گردن و سینه  ام لک های تیره در اومده خیلی زیاده ،😥 اینا بعد زایمان از بی ...

اره عزیزم

دقیقا پارسال که خواهرم نزدیک زایمانش شده بود رنگ پوستش ب سمت تیرگی رفت و چندماه بعد از زایمانش دوباره رنگ قبلیشو گرفت و تیرگی ها محو شدن

قرمز كمرنگ بود يا صورتي،پررنگ نبود اما قهوه اي هم نبود ...پس امشب شياف و ميذارم تا برم فردا سونو

اره بذاری بهتره

حواست به حالتات باشه 

2706