2726
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525942 بازدید | 57082 پست
بين ٨تا ٢٤ طبيعيه

برا من زده بین صدک۲۵تا۵۰یعنی زیاده؟؟🙄

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مسلام بچه ها من حاضر🙋‍♀️🙋‍♀️ @1152goliiiiii   @asalbanoooo67   @mooj   ...

منم حاضر عشقمممم🤩🤩😍😝

من هستم بابا، نت داغونه. فکر کنم بخاطر روز کوروش کبیر😣😣هرکار میکردم نمیشد بیام تو سایت جاهای دیگه هم همینطور

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2728
بچه ها احساس میکنم این @غزل73     تازگیا یجوراییه آسه میره آسه میاد 🤔🤔 آقا کیا سونوی ...

😂😂😂🤤وای قربونش برم. بدتر از گلی نیست که😜😜

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

بچها من شکمم کامل مستطیلی شده شکلش😑😑 قبلا گردالی بود.حس میکنم رفته تو پهلوهام، ولی بازم حرکتاش و ضربه هاش رو سمت بالا حس میکنم. سونو ۳۰هفته رفتم سفالیک بود🙄یعنی داره میچرخه؟

@گل_نهال    

@نازگل_جونم    چطوری گلم؟ سوپ شلغم بخور حتما خودتو تقویت کن زودی خوب میشی🌹

سلام فدرا هر چی میخورم و‌هر کاری میکنم این دردا اروم نمیشه 😭😭😭😭😭😭😫😫😫😫

فقط وقتی برم زیر پتو عرق کنم یکم کمتر میشم ک اونم میترسم باز ی باد بهم بخوره بدنم بیشتر ببنده😭😣

وقتا دردا شروع میشن میگم حتما اینبار از شدتش میمیرم 😫😫😢😢😢😭😭😭خیلی حالم بده تورو خدا برام دعا کنین 😭

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
چون چند روز گذشته اگر كرونا باشه خداي نكرده نشون ميده ممكنه اصلا بويايي وچشايي ت از بين نره ممكن هم ...

دیروز و امروز خوراکم فقط خروس محلیه هم ابش و‌گوشتش میخورم هم با ابش سوپ درس میکنه برام🙏😣😢😭😫

دعام کنین تورو خدا 

با دردا میمیرم و زنده میشم 

امروز شوهرم هم نیس😭😭

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
مسلام بچه ها من حاضر🙋‍♀️🙋‍♀️ @1152goliiiiii   @asalbanoooo67   @mooj   ...

سلام عزیزم خوبی،مرسی ک ب یادم بودی عشقم😘خوبم،ب  خوبی دوستان گلم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
بچها من شکمم کامل مستطیلی شده شکلش😑😑 قبلا گردالی بود.حس میکنم رفته تو پهلوهام، ولی بازم حرکتاش و ض ...

سلام 

فکر نمی‌کنم در حال چرخیدن باشه

احتمالا چون رشدش بیشتر شده دیگه جا نداشتی زده تو پهلو هات 😂

سلام  فکر نمی‌کنم در حال چرخیدن باشه احتمالا چون رشدش بیشتر شده دیگه جا نداشتی زده تو پهلو ها ...

شایدم😁 کاش میچرخید😂😂خیلی خوشحال بودم فکر میکردم داره میچرخه😪

2706