2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525994 بازدید | 57082 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رادین  یا آرین

عزیزم بنظرت بذارم محمد رادین چطوریه؟؟

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2728
معنی رادین چی میشه؟

جوانمرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
سلاااام مامانای خوشگل😍خوبین همگی شما برای نی نیاتون اسم انتخاب کردین؟؟چی میخاین بذارین؟؟نظرتون درم ...

همه شون خوب اند، رادین دوست دارم

اتفاقا دیروز رادمین شنیدم به نظرم جدید و قشنگ بود، دوست داشتی توی لیستت بذار

2738
همه شون خوب اند، رادین دوست دارم اتفاقا دیروز رادمین شنیدم به نظرم جدید و قشنگ بود، دوست داشتی توی ...

ممنون عزیزم،انگار یکی از دوستام میخاس بذاره میگف ثبت احوال اذیت میکرده اخرش ی اسم دگ گذاشتن،اسمه راتوثبت احوال ثبت کرده بودن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام خانوما خوبین؟

نی نی ها چطورن؟

منم تاریخ زایمانمو زدن ۲۵ام

خیلی استرس دارم😥

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
من ۶ روز دیگه😬 دوازده آبان استرس نداشته باش. به خدا توکل کن

اووووف

مبارکه

برای منم دعا کن

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
سلام مرضیه جون. بلا دور هست... آره عزیزم پی سی ار بود. نه درد نداشت انگار مثلا یه پشه کوچولو رفته ت ...

ممنون گلم رفتم انجام دادم بد بود 😣ولی خداروشکر زود تموم میشه🙊

الانم اومدم nstبگیرم

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
خوشم میاد با این حالت هم دست از رسالتت نمیکشی😂😂😂👍👍👍👍👍

😜😭بوخودا دعا کن زودی خوب بشم 

دوستون دارم دیگه💖

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2706