2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525995 بازدید | 57082 پست
خوشبحالت به خاطر این نترس بودنت ....برای منم دعا کن من واسه یه معاینه معمولی مطبو گذاشتم سرم دکتره گ ...

خب نباید بترسی 

معاینه مگه چیه که اونجوری کردی 

حتما اولیه و تا حال‌ام زیاد معاینه نرفتی، کم کم درست میشی و برات عادی میشه 

ولی خودتم باید همراهی کنی، چند هفته ای الان؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت به خاطر این نترس بودنت ....برای منم دعا کن من واسه یه معاینه معمولی مطبو گذاشتم سرم دکتره گ ...

سزارین هم بدبختیایی خودشو داره عزیزم 

هر دو هم بدی دارن هم خوبی 

ولی من بهش فکر میکنم انگاری طبیعی رو بیشتر دوس دارم زودتر خوب میشی میتونی به بچت به زندگیت برسی 

عوارض بعد از زایمان کمتره 

2731
خب نباید بترسی  معاینه مگه چیه که اونجوری کردی  حتما اولیه و تا حال‌ام زیاد معاینه نرفتی ...

آره اولین دفعم بود رفتم معاینه ...اولین زایمانمم هست 31 هفته میشم فردا...فردامیرم سونوگرافی اونجا میگه نوعِ زایمانومو؟؟

طبیعی و پر از درد 😂😂

سلام عزیزم میگم مگه جفتت پایین نیست پس جوری زایمانت طبیعی؟راستی امپول پرولوتن زایمان طبیعی رو سخت میکنه؟

یارب نظر توبرنگردد.برگشتن روزگار سهل است.
وای گلی نگم برات من جای تو استرس دارم 🤪 🤪 🤪  همش میگم تو این هفته دیگه کیسه آب گلی ممکنه با ...

وای آره ممکنه! خودمم هول برم داشته دارم تند تند کارامو میکنم!

میگم چه اتفاقی میفته که کیسه آب پاره میشه؟!

آره اولین دفعم بود رفتم معاینه ...اولین زایمانمم هست 31 هفته میشم فردا...فردامیرم سونوگرافی اونجا می ...

منم 32 رو امروز تموم میکنم انشالا 

نه گلم سونو فقط میگه بچه سفالیکه یا بریچ 

اگه بریچ باشه یعنی پاهاش پايين باشه احتمال سزارین برات هست اونم اگه تا موقع زایمانت بچه نچرخه و سفالیک نشه 

نوع زایمانت رو دکترت مشخص میکنه 

هفته آخر لگنت رو معاینه میکنه ببینه قدرت باز شدنش چقدره که میتونی طبیعی بیاری یا نه 

2738
وای آره ممکنهفعلا! خودمم هول برم داشته دارم تند تند کارامو میکنم! میگم چه اتفاقی میفته که کیسه آب پ ...

هیچی پروسه زایمان که شروع میشه خودش پاره میشه دیگه 

ولی اگه بخای کمک کنی بهش که پاره بشه اون یه راهکارهایی داره😂

سزارین هم بدبختیایی خودشو داره عزیزم  هر دو هم بدی دارن هم خوبی  ولی من بهش فکر میکنم ان ...

گل نهال جان بازم به نوع زایمان بستگی داره و بنیه طرف یکی از اقوام طبیعی زایمان کرد چنان دردی کشیده بود و بخیه خورده بود شدید که تا یک ماه سر پا نشد ولی اون یکی سزارین بود و زود خوب شد و سرپا.

یارب نظر توبرنگردد.برگشتن روزگار سهل است.
سلام عزیزم میگم مگه جفتت پایین نیست پس جوری زایمانت طبیعی؟راستی امپول پرولوتن زایمان طبیعی رو سخت می ...

جفتم پایین بود تو سونو های ان تی و آنو

ولی سونوی هفته قبلم دیگه نه 

با اینکه پرولوتن انقباضات رحم رو از بین میبره و رحم رو در حالت سکون نگه میداره ولی فکر نمی‌کنم تاثیری بذاره تو زایمان طبیعی، نشنیدم تا حالا 

احتمالا از یه جایی به بعد دیگه تزریق‌ رو متوقف میکنن تا رحم برای زایمان آماده بشه

2706