2726
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525942 بازدید | 57082 پست
ای جون🥰🥰🥰من دوس ندارم آذر بشه😕نمیگم دلیل خاصی داره کلا چون از اول به این تاریخ فکر‌کردم دلم میخو ...

میاد انشالله 

منم زیاد اذر خوشم نمیاد ولی خب این یکی اذرمیشه انشالله

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
فدرا جون بچه های دی ماهی مخصوصا دختراشون ، وفادارترین بچه ها به پدر مادر هستن ما دی ماهی تو فامیل زی ...

برادرمن دی ماهی هست این اخلاقو نداره اما خانومش که دی ماهی هست دقیقا همینجوری هست که میگی. یعنی نمیذاره یه استکانم مادرش برداره.صبح که بیدار میشه اول میره کارای خونه مامانشو میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میاد انشالله  منم زیاد اذر خوشم نمیاد ولی خب این یکی اذرمیشه انشالله

ای جون🥰🥰🥰هروقت بیان سالم بیان❤️

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
برادرمن دی ماهی هست این اخلاقو نداره اما خانومش که دی ماهی هست دقیقا همینجوری هست که میگی. یعنی نمیذ ...

آره منم هر چی زن دی ماهی دیدم اینطوری بودن. البته یه مرد دی ماهی هم میشناسم جونشو واسه پدرمادر و خواهر برادراش میده ولی به هر حال همیشه استثنا هست .بعضی ها که رورای اول یه ماهی به دنیا میان بعضی وقتا میبینی خصوصیات ماه قبل رو دارن یا اونایی که روزای آخر ماه میان خصوصیات ماه بعد رو دارن

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
2728
میاد انشالله  منم زیاد اذر خوشم نمیاد ولی خب این یکی اذرمیشه انشالله

ببین دخترای آذر یه خصوصیت بارز دارن که خیلی زودرنج هستن اصلا نمیشه بهشون بگی بالا چشت ابرو😅 من خودم اینطوریم و آذری های دیگه فامیل هم همینطورن.من از این ویژگی خودم خیلی بدم میاد🤪

ببین درصد موفقیت آیودی 98 درصده، خطاش معمولا کمه  من همون 2درصد خطاش هستم😂😂 من اسفند چک میک ...

😂😂😂😂😂😂 کلا همین عید بوده که کار دست همه داده، شوهرامون عید شنگول بودن🤣 قبول داری؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
ببین دخترای آذر یه خصوصیت بارز دارن که خیلی زودرنج هستن اصلا نمیشه بهشون بگی بالا چشت ابرو😅 من خودم ...

فکر کن من زودرنج ، دخترمم زودرنج ، دیگه چه شود😅

آره منم هر چی زن دی ماهی دیدم اینطوری بودن. البته یه مرد دی ماهی هم میشناسم جونشو واسه پدرمادر و خوا ...

دقیقا مثل زندادش من بین آذر و دی هست. خیلیییییی خیلیییییی زود رنجه و هم اینکه هوای خانوادشو خیلی داره. یعنی روزی که مادرش فوت کرد من گفتم دور از جونش زنداداشمم دوام نمیاره

😂😂😂😂😂😂 کلا همین عید بوده که کار دست همه داده، شوهرامون عید شنگول بودن🤣 قبول داری؟

دقیقا من سونو ان تی که رفته بودم دکتره گفت بیشتر کسایی که میان بارداریشون ناخواسته بوده. گفتم آره دیگه بخاطر اینکه همه قرنطینه بودن تو خونه هی حوصلشون سر می رفته و کارای هیجان انگیز زیاد کردن🤣 

دقیقا مثل زندادش من بین آذر و دی هست. خیلیییییی خیلیییییی زود رنجه و هم اینکه هوای خانوادشو خیلی دار ...

دقیقا منم دیدم دی ماهی ها موقع فوت والدین بیشتر از بقیه بچه ها بی قراری میکنن

دقیقا من سونو ان تی که رفته بودم دکتره گفت بیشتر کسایی که میان بارداریشون ناخواسته بوده. گفتم آره دی ...

دقیقا. اون از این همه گرمی خوردنامون😂 اونم از عید🤣🤣🤣🤣 وای یادش میفتم خندم میگیره

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

کرونا بوده کارا تعطیل بوده  صبح نمیخواستن برن سر کار شب میگفتن چیکار کنیم چیکار نکنیم؟ دیگه آمار بردن بالا. به جای اینهمه تبلیغات که بچه بیارید یه هفته تعطیل کنند اداراتو با قرنطینه خود آمار جمعیت میره بالا.

پسمل منم دی ماهی میشه،پسر بزرگم اسفند

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2706