2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525999 بازدید | 57082 پست

اینم گلام البته خیلی دارم 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسي گلم از اشتراك تجربه فقط بنظرت چه راه حلي هست واسه اندازه شدن روتختي و گارد دور تخت؟صبر كنيم تخ ...

خواهش میکنم گلم ، اگر تختخواب سفارش ندادی هنوز خواستی بگیری اندازه دقیقشو‌ بپرس روتختی ها ۱۳۰ در ۷۰ هستن و ملافه رو تشک هم مناسب همون سایز هست اگر با این سایز تطابق داشت بگیر ، ولی در کل به نظر من صبر کن اگر سفارش دادی بیاد ایشالله بعدش برو بخر یا حتی فک میکنم خودشون روتختی سایز رو دارن ، یا در نهایت سفارشی میدی برات میدوزن 😍

اووووف 😋😋😋😋 چیا توش میریزی عسل جون؟ 

بامیه درشت هارو ریز کردم سس قرمز تند آماده ریختم توش با نعنا وسیر سرکه نمک مخلوط کردم ریختم تو شیشه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2738
ما امید میزاریم انشالا 😊 چون یجورایی یه امید تازه تو زندگیمونه بعد از 15 سال که از ازدواجمون میگذ ...

وای چه جالب ، چه اسم خوبی انشالله که قدمش پر از خیر و‌برکت و سلامتی باشه براتون عزیزم 😍🥰😍🥰😍🥰😍

همینطوری عکس نذار دلبری کن😂 دستورشونم بده 

ترشی میوه هم ک دستور خاصی نداره عزیزم ریختم داخل سرکه با کمی نمک

خانما سردرد دارم چی بخورم خوب شم 😭

اول فشارت چک کن 

2706