2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526001 بازدید | 57082 پست
ببین معمولا شرکتی ها گرونتر از جاهای دیگه میدن . منم تخت پسرم ساحل چوب بود . جاهای دیگه همون تختو ار ...

اره اينم شركت آپادانا هست

يهو ديدم نوشته سايت در حال بروز رساني..بعد اينجوري قيمتا رو برد بالا اعصابمو ريخت بهم

واقعا يه تخت و كمد ١١ تومن نمي ارزه،ولي مشكل اينه ارزش پولمون كم شده و هم اينكه بقول شما حس ميكنم جنسش خيلي بهتر از مغازه هايي هست كه ميسازن

اره مدل نوجوان..البته تا ١٢ سال ..طولش ١٦٠ هست

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین معمولا شرکتی ها گرونتر از جاهای دیگه میدن . منم تخت پسرم ساحل چوب بود . جاهای دیگه همون تختو ار ...

اعصاب خوردي من از اينه تا يك هفته پيش دو ميليون ارزون تر بود هي خودمو سرزنش ميكنم چرا نرفتم بخرم

سلام گلم به سلامتی،مراقب خودت باش زیاد به خودت فشار نیار درست میشه همه چی

فدات گلم چشم ممنون 

توکل بخدا 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2731
من دختر دومیمو یه چیز گرد کوچولو زیر دندم میدیدم یعنی قشنگ از روی شکمم پیدا بود مخصوصا یه وقتایی فش ...

برا من مث چند تا حبه انگور بالاي شكمم سمت چپش قشنگ زير پوست لمس ميشه..انگشتاي پاش باشه احتمالا😍🤗

اره ب حسا اعتباری نیست 😂   تازه ب شوهرم میگفتم بیا ببین سرش اینجاست اونم احساساتی میشد  ...

😂😂😂فك كن جفتتون ذوق با سن مباركشو داشتين دست نوازش كشيدين بهش😅😅

2738
منم دنبال سرویس روتختی ام هنوز😫 یکی الان قیمت کردم ۲/۹۰۰ گفت دلم نمیاد این همه هزینه کنم

چه خبره🙄

تو پيجا با كيفيت خوب بين ٦٠٠-٨٠٠ هست

دوستایی که بهداشت میرن ، یه سوال  بهداشت فقط خانم هایی که پرونده دارن رو چکاپ میکنه یا اگر کسی ...

چكت كه ميكنن

ولي واست پرونده هم تشكيل ميدن

بعدش هي گير ميدن بيا مراقبت شو😄

چكت كه ميكنن ولي واست پرونده هم تشكيل ميدن بعدش هي گير ميدن بيا مراقبت شو😄

مظمیئنی؟ حرکات جنین رو هم چک میکنن؟ سونو میکنن یا فقط صدای قلبش رو گوش میدن؟

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
دوستایی که بهداشت میرن ، یه سوال  بهداشت فقط خانم هایی که پرونده دارن رو چکاپ میکنه یا اگر کسی ...

اصن بری برات پرونده اجبار میکنن تشکیل بدی .بار اولو چکت میکنن ولی دفعه بعد با پرونده باید باشی حتما

2706