2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525999 بازدید | 57082 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مبارکههه عزیزم مگه نی نیت پسر نیست؟چرا همه چیزو صورتی خریدی🤔🤔

نه دختره😂😂تو امضام نوشتم ولی تیکرم ابیه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
شيشه اب به چه دردي ميخوره؟اخه ديدم ما فقط فلاسك ميخريم برا نوزاد

بعد از ۶ ماه که بچه غذا میخوره،با لیوان وشیشه آب نمیدم

آب میپره تو گلوش،شیشه آبو تا خودش میک نزنه آب نمیریزه بیرون امکان پریدن آب توی گلوی بچه ام تقریبا صفر میکنه

فلاکسم داره ولی این با اون فرق داره

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2731
عهه یه دفعه انگار گفت پسره تیکرشم که ابیه.فک کردم نی نی پسمله.خدا حفظش کنه بسلامتی دنیا بیاد💋

قربونت❤️❤️😍

ای جووون کلکسیون براش درست کردی توکه😜

اره دیگه😂😂کی حوصله شستن داره،سریع جایگزین کن😁😁

2738

خانمامن بچم دی به دنیامیاد. میخام ی چیزبگم ولی توروخدانریزیدسرم. من بچه اولمه خودم همش حس میکردم پسره وهمه ازروی علائمم میگفتن پسره ازدیروزکه رفتم سونووبهم گفت دختره خیلی ناراحتم بخداناشکری نمیکنم ولی خب چیکارکنم من عاشق پسربودم اصلانمیتونم ناراحت نباشم ماپنج تاخواهریم ویدونه داداش دارم که اون هم بعدچهارتادختربه دنیااومدوهمیشه دوست داشتم نی نی اولم پسرباشه. الان نمیتونم قبول کنم نی نیم دختره وباهاش ارتباط برقرار کنم. بخداخییلی دوسش دارم وخدلروشکرمیکنم که سالمه اماوقتی به اینک اگ پسربودچقدخوب بودفکرمیکنم ناخوداگاه گریم میگیره وافسرده شدم. کلااخلاقم اینجوریه ک اگ چیزی روک میخام نداشته باشم افسرده میشم وزندگی برام بی معنی میشه. همه ترسم ازاینه ک بیادبه دنیادوسش نداشته باشم ونتونم اونجورکه بایددرحقش مادری کنم. توروخداباحرفاتون آزارم ندین نمیگم دختربده یاناشکری کنم ولی خب من پسربیشتردوست دارم

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.
خانمامن بچم دی به دنیامیاد. میخام ی چیزبگم ولی توروخدانریزیدسرم. من بچه اولمه خودم همش حس میکردم پسر ...

عزیزم.مگه تو سنو ان تی بهتون نگفته بودن؟؟هربچه ای شیرینی خودشو داره چه دختر چه پسر شماهم بچه اولتونه اصلا مهم نیست بچه اول چی باشه انشاالله بعدی یه گل پسر نصیبت میشه گلم .نگران نباش.یه جوری مهرش میره تو دلت که خودتم باور نمیکنی

خدایا مرا ببخش بخاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود
2706