2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525999 بازدید | 57082 پست
مامانا این وضعیت منه بخاطر معده درد خیلی شدید،تا حالا سه بار اینجور شدم،واقعا دردش وحشتناکه انگار پا ...

سلام عزیزم منم معده درد شدید داشتم خییییلی خیییلی حالم بد بود که مرگ خودمو میدیدم تمام شبااا میوردم بالا از ساعت ۹شب الی ۱ شب من یبار کامل میوردم بالا دیگه رو به نابودی بودم دکترم برام شربت گیاهی جالینوس رو پیشنهاد داد هر۸ ساعت باید بخوری خداییش عالی بود برامن رو استفراغم اثری نداشتا اما معده دردمو خوب کرد خدا خیرش بده حالت تهوعمم تو ۱۳ هفته خوب شدم خداروشکر

خدایا مرا ببخش بخاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود
اونکه باهاش تو دماغی هارو درمیاریم اسمش چیه؟  ما میگیم فیم گیر 😂 ولی یادمه یه اسم دیگه براش ...

اره اسمش پوار بینیه 😅

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا حس خوبی دارم به طبیعی  اونم فیزیولوژیک  بنظرم یه روز سختی میکشی بعدش یگه راحت میشی&n ...

😒😒😒یعنی چی انقد از سزارین بد میگین؟خب یکی نمیتونه با طبیعی کنار بیاد هم به روحیش لطمه وارد میشه هم به بدنش ولی تو سزارین اینجوری نیست

تو طبیعی هم چندین بچه از بین رفتن بخاطر کوچیکی لگن مادر خوبه این چیزا رو ما هم بگیم؟😝روزی چند هزار نفر سزارین میشن چیزیشونم نشده خیلیم راضین

خریداتم مبارک گل پسرت باشه❤💚

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
😒😒😒یعنی چی انقد از سزارین بد میگین؟خب یکی نمیتونه با طبیعی کنار بیاد هم به روحیش لطمه وارد میشه ه ...

آرامش خودتو حفظ کن 😂😂

اره بابا بستگی به توانایی بدن داره و امادگی روحی

بابا بخدا بیشتر درباره طبیعی بد میگنا 😂

قربونت عزیزم 

آرامش خودتو حفظ کن 😂😂 اره بابا بستگی به توانایی بدن داره و امادگی روحی بابا بخدا بیشتر درباره طب ...

فدرا که فاتحش خوندس😒فیلمشم میزاره

پس ایناییم که صداشون کل بیمارستانو برمیداره منـــم خارجکی طبیعی😐

خیـــــلی گرون شده وسیله خیلی نمیدونم دیگ رفتی یه جای گرون قیمت یا مناسب بود قیمتاش؟

پوشاک گرفتی؟

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2738

@خودموخودت  

تازه شانس آوردی فدرا میخواست قضیه رو تشریح کنه واست 😂😂

والا تقریبا جای مناسبیه

ولی بعضی چیزا رو بنظرم گرونتر داد

بعضیا رو ارزونتر 

پوشک منظورته؟

نه پوشک نگرفتیم هنوز 

گندشو دراوردنا

یه خط درمیون نمیش ریپلای کرد 😐

😒😒😒یعنی چی انقد از سزارین بد میگین؟خب یکی نمیتونه با طبیعی کنار بیاد هم به روحیش لطمه وارد میشه ه ...

اره منم دقيقا بيشتر به همين خاطر از طبيعي ميترسم،كه بچه طوريش بشه..

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
نه این همراهی همسر بود،میگم که نباید همسر بره بشینه اون پایین همه چیو ببینه😑همینجوری مثل اینا وایست ...

آره دقیقا. اینجوری خوبه😁😁

من اون یکی فیلم قبلی رو برای شوهرم فرستادم، گفت چ قشنگ بود😂ولی من اصلا دلشو ندارم ببینم😐

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
بچه ها ما اینا رو امروز خریدیم تقریبا شد سه تومن  حالا اگه چیزی اضافست و به کار نمیاد دیگه به ...

مبارکت باشه عزیزدلممممم، انشالله به خوشی براش استفاده کنی😍😍😍😍😘😘 فقط اون اردکا😍 عاشقشم.

خییییلیه۳تومن😱😱😱😱برگام. البته فکر کنم سرویس حوله گرون باشه. چند شد حوله ش؟؟

من حوله جدا گرفتم یه دونه حوله لباسی کوچولو، یه دونه هم از این مربعیا که کلاه دارن

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
اینم یه فیلم از زایمان طبیعی فوق راحت!!!!کلا سه دقیقه اس😅😅😅 https://www.instagram.com/tv/B-lrHl ...

خب واقعا اون ۵دقیقه اخر ک باید زور بزنی راحترین قسمت زایمانه 😊

من دختر اولم با زور دوم ب دنیا اومد 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
اونکه باهاش تو دماغی هارو درمیاریم اسمش چیه؟  ما میگیم فیم گیر 😂 ولی یادمه یه اسم دیگه براش ...

پوآر بینی هست😉😉😁

موافق و طرفدارشم ولی بعضی وقتا دودل میشم میگم چ کاریه 😂 ولی از سزارین و اون امپوله بیشتر میترسم ...

اون برشو ک اصلا حس نمیکنی 

نترس انشالله ک هممون زایمان راحتی داشته باشیم

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2706