2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 525995 بازدید | 57082 پست
خانما توروخدا ببخشید انقده سوال میکنم، کسی اینجا هست که معدش اسیدی باشه هی اسید بالا بیاره؟ کی شروع ...

من .ازاول همش معده م اذیتم میکرد تاالانم همینطوریم .اگه ترشیجات میخوری خیلی کمترش کن مخصوصاشبااصلا نخور .من هروقت اسیدمعده م بالامیزنه دوتا خیارمیخورم چندویقه بعد کم کم آروم میشه 

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  

این دردای عجیب غریب و یهویی چیه آخه😑

امروز برا اولین بار توشکمم درد گرف چنددیقه بعدش خوب شد دیگه زیرشکمم رونام  استخون واژن کلا تاناکجاآبادم درد میگیره یهو .حالا به شوهرم میگم ماساژ بده میگه کجا میگم نمیدونم فقط ماساژ بده😅الان میفهمم چقدسخته بچه آوردن.وای به حال یکی دوماه آخر

راستی پوشک موافیکس سایز بکش از دوکیلو تا سه کیلوئه

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این دردای عجیب غریب و یهویی چیه آخه😑 امروز برا اولین بار توشکمم درد گرف چنددیقه بعدش خوب شد دیگه ز ...

درد عجیب غریب که زیاده عزیزم😊😁باید تحمل کنیم.

حالا من وقتی از خواب بیدار میشم، میخام راه برم. کف پام و گودی کمرم خیلی درد میگیره😖😖 اون روز تو تلویزیون یه دکتری میگفت اونایی که کف پاشون صافه تو بارداری از این دردا میگیرن☹😢شانس منه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2728
سلام خانما رفتم سونو😘😍 دیگه لازم نیست تیکر بارداریمو عوض کنم 😍 بچم پسر 😌😌 ممنونم از خانمایی ...

مبارکه عزیزم 😍😍😍🌹🌹

فکر کنم یه پسر دیگه ام داشتی آره؟ 

این بچه دومیته یا سومی؟ 

سلام خوبی 😍 مگه مال تو صافه کف پات؟؟؟ 

سلام عزیزدلمممم😍صبحت بخیر

بله متاسفانه😐😐ارثیه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
این دردای عجیب غریب و یهویی چیه آخه😑 امروز برا اولین بار توشکمم درد گرف چنددیقه بعدش خوب شد دیگه ز ...

سایز یک مولفیکس فقط واسه دوسه هفته اول بکار میاد 

بچه خواهرم تو ماه دومه سایز 2 استفاده میکن

2738
آخی عزیزم، هرچند کف پاتم که صاف نبود بالاخره تو بارداری درد از یه جایی میزنه بیرون دیگه 😂 دهن آدمو ...

آره دقیقا😂😂 حالا برای من زودتر شروع شده‌.

دیروز که خونه مامانم اینا بودم انقدر تکون میخورد البته آروم بود حرکاتش، کلی ذوق کردم😍 امروز صبحم باز متوجه شدم قشنگ. ولی کلا قبلش دو روز هیچ خبری نبود ازش😐😁😁😁

مبارکه عزیزم 😍😍😍🌹🌹 فکر کنم یه پسر دیگه ام داشتی آره؟  این بچه دومیته یا سومی؟

مرسی عزیز بله بچه سومم هست به خاست خدا😘😘

دعا کن سلامت بیاد بغلم😘

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2706