2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526001 بازدید | 57082 پست

@گل_نهال    

@فدرابانو    

@پگاه73    

@خودموخودت    

@نازگل_جونم    

و بقیه اگر تگ نکردم

زود بیاین عکس شکماتونو بذارین

منو غزل گذاشتیم 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
😍😍😍😍😍😍😍 عکست یکم تار افتاده  ماشالا عزیزم 😍

فدات😍😍😘 تار نیست آینه م کثیفه🙊🙊🙊

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میشه آدرسشونو به منم بدی؟

شیرازی عزیزم؟؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2728
@گل_نهال     @فدرابانو     @پگاه73     @خودموخودت   &nb ...

پگاه ۷۰هستا😁😁معلوم نیست کدوم بنده خدایی رو تگ کردی که بیا عکس شکمتو بزار😂

@گل_نهال     @فدرابانو     @پگاه73     @خودموخودت   &nb ...

😂😂 الان؟بهتره عکس خونه ترکیدمو بدم

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2738
فدات😍😍😘 تار نیست آینه م کثیفه🙊🙊🙊

😐😐دستمال بدم خدمتتون😒پاشو از عروس آیندت که داره پستتو میخونه خجالت بکش😂

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
😐😐دستمال بدم خدمتتون😒پاشو از عروس آیندت که داره پستتو میخونه خجالت بکش😂

🤣🤣🤣🤣🤣عروس آیندم هنوز دنیا نیومده😂

یعنی عکس ننداختی این چند وقت اصلا 🥺

ن بخدا اصلا

حالا چقدر ذوق داشتم که هر ماه بارداری عکس بگیرم آخرش چاپشون کنم ولی حتی یه عکسم نگرفتم

پگاه ۷۰هستا😁😁معلوم نیست کدوم بنده خدایی رو تگ کردی که بیا عکس شکمتو بزار😂

خاک ب سرم 😂😅

@پگاه70    

پگاه زود بیا عکس شکمتو بذار 😍

یه دنیا نامیم بود

دنیاا بود با یه عدد

عددش چند بود 😬

🤣🤣🤣🤣🤣عروس آیندم هنوز دنیا نیومده😂

پیشه منه خیالت تخت😂😂😂

ن بخدا اصلا حالا چقدر ذوق داشتم که هر ماه بارداری عکس بگیرم آخرش چاپشون کنم ولی حتی یه عکسم نگرفتم

منم امروز دیگه به زور انداختم

ولی حیفه هفته ای یه دونه رو بنداز

فرداشب منتظر عکستیم 

انقلتم نیار 😎

2706