2733
2734
عنوان

برای رنگی شدن چشم نوزاد چه کارهایی باید انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499065 بازدید | 191 پست
تو که از چشم رنگی خوشت میومد خوب با یه مرد چشم رنگی ازدواج میکردی که ثمره اش هم رنگی در بیاد ههههههه

قدیمی ها به من تو بارداریم میگفتن اگر یه چیزی دلت بخواد و اونو بهت ندن بچه ات چشمش سبز میشه هههههههههههه

حالا از شوخی گذشته سعی کن دنبال چیزایی باشی که به سلامت کودکت کمک کنه . مطمئن باش وقتی مادر بشی زشت ترین بچه دنیا رو هم که داشته باشی برات زیباترینه و حاضر نیستی خار به پاش بره .

منم قبل بارداریم کلی در مورد تعیین جنسیت تحقیق کردم. ولی راستشو بخوای عمل نکردم چون به این رسیدم که خداوند هر چیزی به ما عطا کنه مطمئنا بهترین انتخابه . پس راضی باش به رضای خدا

"ببخشید اگر مثل مامان بزرگا نصیحت گونه حرف زدم"
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سما منم میخوام تعیین جنسیت کنم اما نه با عمل با تغذیه

حالا سما اونی که میخواستی شد ؟
هر وقت عصبانی میشی از خودت بپرس آیا این موضوعی که عصبانیت کرده واقعا ارزش عصبانی شدن را داره ؟
2738
دخمل اگه خدا بخواد و صلاح بدونه خیلی دوست دارم . انگار باجنس پسر یه جوریم . معذب نمیدونم چه جوری توصیف کنم

یه جوریم دیگه . ناآشنام

نه اینکه بدم بیاد ها کفر نمیگم
هر وقت عصبانی میشی از خودت بپرس آیا این موضوعی که عصبانیت کرده واقعا ارزش عصبانی شدن را داره ؟
خانم ارزو تا پیک شما حخیلی خیلی چالب بود من فوق لیسانس زنتیک دارم و برام عجیبیه که هنوز هستن کسانی که به این اعنقاد دارن شما حتی حرف زدن و راه رفتن شما کامل براساس زنتک و علم زنتیک این حرفا رو نزیند اب دریا تاثیری نداره فقط علم ژنتیک پدر و مادر کاری نمی شه کردوهمه در حد حرفه با عرض معزرت
2706