2737
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35202 بازدید | 3613 پست
منم هستم فقط چون یکی دو هفته بعد میرم خونه ام درگیر خونه چیدن اینا هستم. برنامه فردام رو میذارم ۱۰ ص ...

قربونت عزیزم 

فردا لینک گروه تلگراممونم می زارم 

متاسفانه نمی تونم کسیو تگ کنم نمی دونم چرا 

می ریم تل 

دوست داشتی سر بزن به تاپیک و لینک رو بردار

اخر شبا معمولا ان میشم ،تا شب می زارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه عالی بعدش بایدتوی تایپیک اعلام کنیم؟

اره گل دختر 

ولی ان شالله از فردا می ریم تلگرام 

تا اخر شب لینکشو می زارم 

این جا واسم سخت شده ، هر کار می کنم موقع تگ کردن لینک ها بجای آبی شدن بنفش میشه و اعلان برای بچه ها ارسال نمیشه 

دوست داشتی تا فردا شب لینک رو می زارم توی تاپیک، ی سر بزن و لینک بردار

2731
ماشالله گل دختر مهربون عالی هستی / عالی همه کاراتو انجام دادی گلم  من دو وعده درست می کنم گلی/ ...

سلام مجدد.

اره عزیزم فردا و پس فردا عرضه اولیس حتما بخر.کلا همه عرضه اولیه هارو بخر چون عرضه اولیه اینطوریه که مبلغ اولیه ی سهم پایین تر از ارزش واقعیه سهمه پس تا زمانی که برسه به ارزش واقعی خودش سود میکنه.معمولا عرضه اولیه هارو تا یکسال نگهداری میکنن اما من خودم همچین صبری ندارم و تا ۶ماه نگه میدارم.

فیلم اموزشی توی یوتیوب هست توی اینستاهم هست.البته من خودم اینستاندارم.

تلگرام که نصب کردی اونجا یه کانال خوب دارم.هم اموزش رایگان داره هم راهنمایی میکنه.سوالات اولیه هم داشتی اگه بلد بودم خودم بهت جواب میدم.شما در وهله اول حتما عرضه اولیه های فردا و پس فردا رو بخر.

خوشگلم منم ۲۴سالمه و بچه ندارم.اما شما از من سخت کوش تر هستی.افرین بهت.خیلی عالیه.

البته منم عاشق اشپزی هستم اما دستم به کم نمیره اصلااا.نمیتونم غذای یک وعده ای درست کنم.

برای تلگرام حتما اطلاع بده بهم عزیزم

سلام مجدد. اره عزیزم فردا و پس فردا عرضه اولیس حتما بخر.کلا همه عرضه اولیه هارو بخر چون عرضه اولیه ...

مرسی مهربونم ممنون 😍😍😍😍😍

چشم سوال داشتم می پرسم 

چشم خبرت می کنم برای تل 

مرسی گلم دستت درد نکنه  می گم برای اونی که ۶۰ تومنه  ساعتای خاصی نوشته که خارج از ساعت ۹ ...

عزیزم عرضه اولیه ها ساعت های خاصی داره و فقط فکر کنم تا فردا ساعت ۱۱ و نیم فرصت هست که سفارشتو بدی و فرقی نداره اگه نفر آخرم باشی اگه سفارش داده باشی برات میگیره و هرچه مبلغ  و سهم تو عرضه بیشتر بتونی بخری به نفعته مثلا اون غزر که ۶۰۰ تومنه بهتر از رافزا که فقط ۶۰ تومنه هست. حتما غزر رو هم بگیری. کارگزاری من اگاه هست و مفیدم گرفتم ولی فعلا باهاش کار نکردم که دقیق بهت بگم. آفلاین یعنی غیر از ساعت های بورس هم میتونی سفارش بدی آخه تو بورس فقط میتونی از ساعت ۸ و نیم تا ۱۲ و نیم سفارش بدی و معامله کنی ولی تو آفلاین اینجوری نیست و مثلا عصر هم میتونی سفارش بدی. مال مفید ایزی تریدر فک کنم اینطوریه که یه قراداد هست اونو تیک میزنین و اگه تو حساب بورسیت پول داشته باشی برات خودکار میخره.اول حساب بورسیت رو باید شارژ کنی. برو تو سایت مفید و راهنمایی هاشو بخون و اگه باز نتونستی بزنگ از کارگزاری شهرتون بپرس که چطور سفارش عرضه اولیه بدی.

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
2738
ای جونم روزت خیلی مفید بوده ، خدا خیرت بده کمک مراجعه کنندت کردی گلم  مثل همیشه عالی بودی  ...

قربونت برم عزیزم

آره به خدا من دیگه از سردردهاش اعصابم خورد میشه 

باید همه رعایت کنیم تا وقتی که واکسنش بیاد

راستی حال مادرت چطوره؟ بهبودیش کامل شد؟

دوستایی که رمان خوب میخوان اینا رو من خوندم و عالین و جزء ۱۰۰ رمان برتر دنیا هستن. 

صدسال تنهایی از گابریل گارسیا مارکز

خوشه های خشم از جان اشتاین بک

ژرمینال از امیل زولا

بلندیهای بادگیر از امیلی برونته

طاعون از آلبر کامو

درجستجوی زمان از دست رفته از مارسل پورست. ۷ جلده

سنگفرش هر خیابان از طلاست - قلعه حیوانات- کنیز ملکه مصر. اینا نویسندشون یادم نیست

فقط یه رمان ایرانی خوندم اونم دختر شینا بود و واقعا عالی بود

عزیزم عرضه اولیه ها ساعت های خاصی داره و فقط فکر کنم تا فردا ساعت ۱۱ و نیم فرصت هست که سفارشتو بدی و ...

ممنون عزیزم بخاطر توضیح کاملت 

برای مفید نوشته بود اگر برای توافق نامه تیک بزنی خودش می خره 

الانم ساعت خریده اون 60 تومنی هست 

ولی هنوز نخریده 

نمی دونم بخره یا نه

https://t.me/joinchat/SCgeRBhYAHe0_BQGv8p-vA

سلام خانم خوشگلا 

بدویین بیاین تلگرام😍😍😍😍😍

با گوشی خواهرم تگ می کنم ، ان شالله براتون اعلان بیاد. چند روز بود من تگ می کردم اما اعلانش براتون نمیومد، از سایت بریم تل راحت تریم 

@صنممم     @دختر_مهربون_باادب      

@خمیازه‍ 

@وفا71     @اکوامارین      

2706