2737
2739
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35203 بازدید | 3613 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جونم 😍😍😍😍 دیدم نیستی هی با خودم می گفتم کجایی اخه  هر شب تگت می کردم گلم ، چشم از این ب ...

سلااااام به شما خواهرگلی وهمه خانمهای تاپیک .وقت اتون به خیر ونیکی انشالله😊😍😍😍😍😍من امشب خودم زودتر اومدم چون مسکن خوردم گفتم شاید خوابم ببره. امروز روز خوبی داشتم خداروشکر .امروز نظافت روزانه منزل جارو گردگیری ......که کار هرروزم تقریبا. یه امروز یه نیمچه خونه تکونی کردم ازخونه تا کمد وکشوها...‌...بعداتمام کارها یکمم به خودم رسیدم وخوشگل کردم بعدشم غذا رودرست کردم .بعدشام هم یه کم قران خیر اموات خوندم و صلوات های روزانه ام رو فرستادم .من هرروز صدتا صلوات باخواهرم قرارگذاشتیم بفرستیم برای  رسیدن به خواسته های قلبیمون وسلامتی خانوادهامون و........اخه چون دعا وصلوات اززبون دیگری زودتر به اجابت میرسه هرروز اون برای من ومن برای اون میفرستم البته که بقیه روهم درنظر می گیریم همیشه. اصلا این صلوات ها عالمی داره انقدر برکت وارامش میاره .توصیه میکنم به خانمهای گل که اونها هم اینکارو بکنن اگروقتش وداشتن.😊😍💝😍💝😍💝😍💝

2731
سلااااام به شما خواهرگلی وهمه خانمهای تاپیک .وقت اتون به خیر ونیکی انشالله😊😍😍😍😍😍من امشب خودم ز ...

منم عاشق ختم خوندن و صلوات فرستادم ولی باید مث شما دوره ای باشه تا فراموش نکنم

خداروشکر 
2738
سلام دوستان. منم از وقتی قرنطینه شدم تو خونه برا خودم برنامه ریزی کردم و کلی به خودم رسیدم :) هرروز ...

ییلدیز کیه

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

سلام گلم.من چون مریض شدم.نتونستم کاری انجام بدم .فقط قرانمو خوندم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706