2726
عنوان

❤️حتی اگه الان حالت خوب نیست بیا یه جمله یا دعای خوب بنویس و برو ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1410 بازدید | 91 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لعنتی 😅قدیمیا می گفتن شیکموها زود به آرزوشون می رسن الهی زود برسی به کباب برگ خوشمزه و یه شیش کنار ...

فکر کنم این هزارمین تاپیکی ک توش اینو گفتم 😂😂😂😂😂😁😁 خب میخوااااام 😂😂😂😂 

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
2728

خدای بزرگ ببخش که همیشه دنبال رضای مدیرانم بودم چقدر اشتباه کردم 

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
فکر کنم این هزارمین تاپیکی ک توش اینو گفتم 😂😂😂😂😂😁😁 خب میخوااااام 😂😂😂😂  

الهی قربونت برم که😅😂

بخدا دوستم بودی و  نزدیکت بودم برات درست می کردم(دوست حضوری منظورمه وگرنه مجازی که عشقمی😉😍)

تخصصم کبابه البته جوج😉😂

آرزو میکنم حالتون خوب باشه از اون مهم تر حال دلتون خوب باشه 

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.
الهی قربونت برم که😅😂 بخدا دوستم بودی و  نزدیکت بودم برات درست می کردم تخصصم کبابه البته جوج ...

ای جوووونم میسی عشق خانوم 😢👋

میخوام برم بخرم یک هفتس حوصلم نمیگیره از خونه بیام بیرون 😔💔

دندونمم درد میکنه 😓👋

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
2706