1874
1823
عنوان

❤️حتی اگه الان حالت خوب نیست بیا یه جمله یا دعای خوب بنویس و برو ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 82 پست
ماهرخ سنگ تموم گذاشتی دختر می دونی چقدر انرژی مثبت روونه زندگیت شد؟ خداحفظت کنه الهی🙏❤️🌹

عزیزمی مهربونم 😘😘😘😘

هر کی عاشقمه پلک بزنه!!! ‌😍       اوه شت همتون اره؟؟؟😎                                                 تعریف از خود نباشه از جلوی هر مرکز خریدی رد میشم درش برام باز میشه😎                            ❤❤❤❤ بزودی یه دختر خوشمل و ناز میاد بغلم الهی فداش بشم من❤❤❤❤خداروشکر دخترم صحیح و سالم اومد بغلم خدایا شکرت❤❤❤❤
آرزو میکنم دستتون تو دست کسی باشه که از ته دل خاطرش رو میخواید. آرزو از این بهتر؟

خدایی آرزوی جانانه ای کردی

الهی حس خوبش لبریز شه تو زندگیت🙏❤️🌹

کباب میخوام ازین بزرگا😢👋

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

آرزو میکنم دستتون تو دست کسی باشه که از ته دل خاطرش رو میخواید. آرزو از این بهتر؟

😢

من زهرام...یه دختر احساساتی...                          یه روز یه نوشته خوندم درباره ی حضرت علی اکبر که ایشون گفتن :مردم چرا به من توسل نمیکنن؟؟؟من اگه یه لبخند به بابا حسینم بزنم همه مشکلات حل میشه..........................                                             چند روز بعد که تو فکر ایشون بودم عکس یه شهید رو دیدم "شهید علی اکبر کوروش فر" از اون روز احساس کردم حضرت علی اکبر وشهدا حواسشون بهم هست......................................................................                                                                                     از اونموقع نذر کردم اگه شاهزاده علی اکبر حاجتم رو بده اسم‌ پسرم رو بزارم علی اکبر و مثل شهدا بزرگش کنم                                                                                               برای خودم و حاجتم دعا کنید لطفا...  .
1825
لعنتی 😅قدیمیا می گفتن شیکموها زود به آرزوشون می رسن الهی زود برسی به کباب برگ خوشمزه و یه شیش کنار ...

فکر کنم این هزارمین تاپیکی ک توش اینو گفتم 😂😂😂😂😂😁😁 خب میخوااااام 😂😂😂😂 

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝

خدای بزرگ ببخش که همیشه دنبال رضای مدیرانم بودم چقدر اشتباه کردم 

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
فکر کنم این هزارمین تاپیکی ک توش اینو گفتم 😂😂😂😂😂😁😁 خب میخوااااام 😂😂😂😂  

الهی قربونت برم که😅😂

بخدا دوستم بودی و  نزدیکت بودم برات درست می کردم(دوست حضوری منظورمه وگرنه مجازی که عشقمی😉😍)

تخصصم کبابه البته جوج😉😂

آرزو میکنم حالتون خوب باشه از اون مهم تر حال دلتون خوب باشه 

گاهی خواب میبینم در تاریکی نشسته‌ای و از دور نگاهت میکنم. میدانی دیگر منتظر نیستم و میدانم جلوتر نخواهم آمد‌‌...
1794

امیدوارم خوشی ها ارامش امنیت تن سالم بیاد سراغمون

9.9.99 نیمه گمشدمو پیدا کردم وبه شادی ازدواج کردیم 😍😌 وبه خیلی از ارزوهام رسیدم خدایا شکرت 😘😘 خیلی مهربونه وخوش هیکل وبشدت عاشقمه منم خیلی دوستش دارم وضعیت مالیش هم خیلی خوبه یه خونه خوشگل هم داریم 😍😍 ویه مادر شوهر که عین مامانم دوسش دارم 😘😍😉اختلاف سنیمون ٤ساله منم دارم روانشناسی میخونم 😄در تاریخ۱۴۰۰.۷.۲  اومد خواستگاریم اون روز بهترین حال عمرمو داشتم ودر تاریخ ۱٤۰۱.٥.۳عقد کردیم 💏💑 وعروسیمون یک سال بعد صورت گرفت 🙊👰👫خدایا خوشی بالاتر از رسیدن به عشقم 😊😍😍خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا خودت حافظ ونگهدارمون باش💘💌💋💞 لطفا برای رسیدن به هدفم دعام کنین ـاین تویی که زندگیتو میسازی پس همین الان شروع کن یالا بلند شو 💪💪  عشقم کنارمه☺😍😉این تنها چیزیه که دارمه 😉😘💛💙💜💚❤💔💗❤💋💌💘💞💖💕💓💕💕    الهییی هیچ کسی غم نداشته باشه       همیشه شاد باشه     الهیییی همه به عشقشون برسن    هروقت دلتون گرفت یا ناراحت بودین بیاین باهام حرف بزنین دلداریتون بدم 💓❤💞💞💜💚💙💛   مهربان باش حتی اگه کسی قدر مهربونیتو ندونست    
الهی قربونت برم که😅😂 بخدا دوستم بودی و  نزدیکت بودم برات درست می کردم تخصصم کبابه البته جوج ...

ای جوووونم میسی عشق خانوم 😢👋

میخوام برم بخرم یک هفتس حوصلم نمیگیره از خونه بیام بیرون 😔💔

دندونمم درد میکنه 😓👋

1718