2726
عنوان

نماز شب بیایید یلحظه ثواب داره خب

87 بازدید | 11 پست

میخوام شروع کنم نماز شب بخونم تا به حاجتم برسم لطفا یکی راحت و مفید و مختصر توضیح بده تو نت هس اما خب یکم آدم گیج میشه لطفا راحت بگید ک آدم متوجه بشه

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم اولا خوش به سعادتت تبریک میگم و التماس دعا مخصوص دارم ازت ... 

بعدم اینکه یازده رکعته ... چهار تا دورکعتی مثل نماز صبح بعدش یک دورکعتی شفع و آخرم یک یه رکعتی وتر هستش 

که رکعت آخر تو قنوت چهل تا مومنو دعا میکنی 

عربی فارسیم نداره

هر دو رکعت آخرش سلام میدی باز دورکعتی بعد ... 

حتی خداوند گفتن اگه حال نداشتی اون چهار تا دورکعتم نمی‌خواد بخونی ... بازم اگه حال نداشتی فقط همون یه رکعت اخرو بخون 

نشستم می‌تونی بخونی ... مفاتیحو ببین حتما کامل با ذکرهاش توضیح داده 

۴تادورکعتی به نیت شب

یه دورکعتی به نیت شفع 

یه یک رکعتی به نیت وتر که وقتی حمو وتوحیدخوندی یکی ازدستات رامیاری بالا و۴۰تامومن ودعامیکنی 

باید اولش هم بگی اللهم الغفر مثلا مامانم 

به همین ترتیب ۴۰تامومن که میشناسی واسم ببر.

اصلش اینه که تودل شب باخداحرف بزنی حتی شده دورکعت نمازبخونی..

من همیشه اینجوری میخونم 

میدونم تونت جوردیگه نوشته ولی من اینجوری خوندم‌وحاجتم گرفتم 

التماس دعا😊😊

😍😍درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگی افتاد😍😍دعاکنیدتواین تاریخ دوتاحاجت 
@hadis133   عشقم بیا

ممنون عشقم❤

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

در کل یازده رکعت . چهار تا نماز دو رکعتی به نیت نماز شب میخونی . یه دونه دو رکعتی به نیت نماز شفع میخونی . یه دونه نماز یه رکعتی به نیت نماز وتر میخونیم که توی قنوتش ذکر هایی داره (سیصد بار العفو و دعا برا چهل مومن و... برو ببین تو سایت) و تمام

من پسرم حمله نکنین لطفا    

کوتاه ترین راحت ترین روش اینه

یک رکعت نماز وَتر بخون که بعد از حمد توحید ناس و فلق رو به ترتیب بخون میتونی توحید رو سه بار بخونی که بهتره

بعدش تو قنوت بگو اللهم اِغفِر اللمونینَ و المومنات والمسلمینَ و المسلمات و استغفرالله ربی و اتوب الیه

یا هر دعایی که دوست داری بعدشم کهرکوع و سجده و تشهد وسلام

ببین فقط یه رکعته😻راااحته

بعضیا نمیدونن که میشه فقط یه رکعت خوند و فکر میکنن حداقل باید سه رکعت خوند  

اُفتاده ای بودم که دستم را گرفتی مانند نوری در دلِ من پا گرفتی/از آسمانِ عشق چترَت را گشودی یکدفعه در قلبِ اسیرم جاگرفتی/تو وارثِ جود و خسایِ حیدر هستی ارثیه را از حضرت زهرا گرفتی خدای من، مهربونم، خالقِ من ،میدونم میدونم میدووونم که از دلم خبر داری، میدونی تو قلبم چیه،تو خودت به تپش های قلبم که شدت میگیره به چشم هایی که یادم نمیره به صدایی که تو گوشمه آگاهی، تو ای مهربونترین ای پاکترین ای بزرگترین محبت و حقیقی ترین عشق، منو ما رو همه رو به انچه که در اتشش میسوزیم برسون ،من باور دارم که عشق یه محبت الهههیه که به هر کسی نمیدی، عشق غیر ارادیه، شعله ی عشق رو تو توی قلبم گذاشتی و وقتی که به درگاهت دعا کردم که این محبتو که این عشق رو از قلبم ببری و از یادم محو کنی این کار رو نکردی پس خدای من لطفا معجزه کن معجزه کن که من باور دارم اعجابِ تو همه ی انتظارا رو همه ی حسرتا همه ی غم های قلبمون رو میبره،  ای پروردگار مهربونِ ما، که همیشه مواظبمونی، ما رو طعام میدی و پرده پوشی میکنی لطفا همه ی ما رو خوشبخت و رستگار کن که قلب های پر از گناه و ناامید ما جز تو کسی رو نداره و روح خستمون سرگردون و آشفته حاله، خدایا لطفا ما رو بخاطر همه ی سرپیچی ها و گناهامون ببخش، بخاطر وجودِ آن یگانه قلبِ پاکی که تو زمین به ما و در کل جهان به تمام موجودات هدیه دادی ببخش ما قدرش رو ندونستیم، قلبش رو نشکستیم بلکه تکه تکه کردیم پس خدای من، از تو خواهش میکنم به امید ما ادم های خودخواهِ دنیا دوست به امید اصلاح  ننشینی و حکومتش رو برپا و پابرجا کنی❤
کوتاه ترین راحت ترین روش اینه یک رکعت نماز وَتر بخون که بعد از حمد توحید ناس و فلق رو به ترتیب بخون ...

ممنونم عزیز دلممممم🙏❤

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏
ممنونم عزیز دلممممم🙏❤

❤❤

اُفتاده ای بودم که دستم را گرفتی مانند نوری در دلِ من پا گرفتی/از آسمانِ عشق چترَت را گشودی یکدفعه در قلبِ اسیرم جاگرفتی/تو وارثِ جود و خسایِ حیدر هستی ارثیه را از حضرت زهرا گرفتی خدای من، مهربونم، خالقِ من ،میدونم میدونم میدووونم که از دلم خبر داری، میدونی تو قلبم چیه،تو خودت به تپش های قلبم که شدت میگیره به چشم هایی که یادم نمیره به صدایی که تو گوشمه آگاهی، تو ای مهربونترین ای پاکترین ای بزرگترین محبت و حقیقی ترین عشق، منو ما رو همه رو به انچه که در اتشش میسوزیم برسون ،من باور دارم که عشق یه محبت الهههیه که به هر کسی نمیدی، عشق غیر ارادیه، شعله ی عشق رو تو توی قلبم گذاشتی و وقتی که به درگاهت دعا کردم که این محبتو که این عشق رو از قلبم ببری و از یادم محو کنی این کار رو نکردی پس خدای من لطفا معجزه کن معجزه کن که من باور دارم اعجابِ تو همه ی انتظارا رو همه ی حسرتا همه ی غم های قلبمون رو میبره،  ای پروردگار مهربونِ ما، که همیشه مواظبمونی، ما رو طعام میدی و پرده پوشی میکنی لطفا همه ی ما رو خوشبخت و رستگار کن که قلب های پر از گناه و ناامید ما جز تو کسی رو نداره و روح خستمون سرگردون و آشفته حاله، خدایا لطفا ما رو بخاطر همه ی سرپیچی ها و گناهامون ببخش، بخاطر وجودِ آن یگانه قلبِ پاکی که تو زمین به ما و در کل جهان به تمام موجودات هدیه دادی ببخش ما قدرش رو ندونستیم، قلبش رو نشکستیم بلکه تکه تکه کردیم پس خدای من، از تو خواهش میکنم به امید ما ادم های خودخواهِ دنیا دوست به امید اصلاح  ننشینی و حکومتش رو برپا و پابرجا کنی❤