2703
2553

این اهنگ همیشه تو بدترین شرایط زندگیم بهم امید میده و بهم میفهمونه ک من میتونم رو پای خودم وایسم و نیازی ب کسی نداریم همیشه میتونم از صفر شروع کنم

من زنم و حق زندگی دارم... ،برده نیستم،مال کسی نیستم، وسیله نیستم 

https://nafismusic2.ir/دانلود-آهنگ-جديد-شایع-صبر-۲-و-متن-آهنگ/

ی صبر ازت مونده فقط...نزاری اونم بگیرن ازت

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

🗣 Shayea

🎵 Sabr 2 (Ft Justina)

#Shayea

خانومی کن و صبر کن بازم

میدونم هر نری رسید

مرد شد واست

میدونم مجبور میکنی خودتو

مبادا این بی معرفتا مجبور باشن

میدونم میشوری میسابی میپزی

اینهمه صبرت

به یه سایه می ارزید

میگن سایه ی یه مرد رو سرته

نمیدونن چقدر آفتاب لای بی کسی

هه

بغل اینهمه سفره چیدنت

روتو اینوری کن

یه ذره خوب ببینمت

چرا تو نشدی مثه این هرجایه

که هر مردی با پول خورده میخره

آ.. نمیتونستی مگه

تو بلد نیستی مگه

کاش یه ذره ام

تورو میشنیدنت

کاش بگی من یه زنم

همه ریختین سرش

این قلب سرد من

همیشه برف روشه

یه دل که پاک و ساده ست

و کلی حرف توشه

همینه ثروت من

منی که توی قلبم

یه جنگل خزون

پر از درخت زرد پوشه

خستم از اینهمه حرف

از اینهمه ضعف

چقدر بالا سر بینم یه سقف

تقصیر تو نیست

اگه چشام میشه تیره و خیس

چون دنیای آرزوهام

تو چشای هیز تو نیست

زنه دیگه

ضعیفه

پیر دختره

از زن کمترم مگه

مثل یه مرد میمونه

خواب زن چپه

هه

چه خبر

چه خبر از صدای در نیومدت

چه خبر از پشت به من گرم تو

هنو اندازه کافی مرد نبودنم

اون از بچگیات که با

رگ گردن بابا هم اتاقی شد

اینم از زن بودنت که هر روز میخورد و نمیفهمید

از کجا میخورد

هه

میون اینهمه چشم

که بی راه چرخید

تورو پوشندن همش

چقدر دست دست میزنه بهت

چقدر دیگه هیچی نمونده ازت

چقدر همیشه حق با تو نی

چقدر چشم گفتی

فقط از سر وا کنی

دل تو تو گرمای خونه سرما دادی

چقدر ساختی و چقدر هی تنها شدی

این قلب سرد من

همیشه برف روشه

یه دل که پاک و ساده ست

و کلی حرف توشه

همینه ثروت من

منی که توی قلبم

یه جنگل خزون پر از

درخت زرد پوشه

خستم از اینهمه حرف

از اینهمه ضعف

چقدر بالا سر بینم یه سقف

تقصیر تو نیست

اگه چشام میشه تیره و خیس

چون دنیای آرزوهام

تو چشای هیز تو نیست

مگه چند روزه کلش

بلند شو یکم موهاتو شونه کنش

یه آبی به سر و روت بزن

انقدر غریبگی نکن

تو خونه خودت

اصن بلند بلند بخند

بدون اجازه ی هیشکی

تو شهر بچرخ

چون خانومی صداتو نبر

هر حرف داری تو جمع بزنو

لااقل خودت هوای خودتو داشته باش

از کمد درار اون کفشتو که

پاشنه داشت

برو جلو آینه به خودت برس

اون دختر سرحال قدیمو

راش بنداز

فکر نکن به هیچی اصن

یه مدت سر به هیشکی نزن

یه صبر ازت مونده فقط

نذاری اونم بگیرن ازت

این قلب سرد من

همیشه برف روشه

یه دل که پاک و ساده ست

و کلی حرف توشه

همینه ثروت من

منی که توی قلبم

یه جنگل خزون پر از

درخت زرد پوشه

خستم از اینهمه حرف

از اینهمه ضعف

چقدر بالا سر بینم یه سقف

تقصیر تو نیست

اگه چشام میشه تیره و خیس

چون دنیای آرزوهام

تو چشای هیز تو نیست

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وای تا پخش شد قطعش کردم😥

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2714
تتل گوش بده روشن شی

همیشه گوش میدم👌🏻

چراااااااااااااااااااا من عاشقشم

رو مخی بود😂

کنجکاو شدم ببینم چیه اسی اینهمه تعریفشو کرد

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
منم نظر تو رو داشتم تا اینک شایع اهنگ شل کن نمیدونم چی داد بیرون و منم بای  کردم😐

هر خواننده ای ی بارم ک شده گند میزنه👌🏻💔😐

2706