2737
2734
خواهرم رو سر کار رفتن واستقلال مالی داشتن خیلی حساسه.  اصلا با دکترا منطقی نیست بشینه تو خونه م ...

هر کسی منطق و تربیت خودش و داره تا حدی که خانواده  رو افکارشم تاثیر میزاره من خانواده ام اجازه ادامه تحصیل و ندادن خیلی دوست داشتم دانشگاه برم نشد تعصبی برخورد کردن منم حرف شما رو میزدم ولی الان به کل عقیده من و برگردوندن نظرم عوض شده به کل حس خوبی به خانه دار بودن نداشتم ولی الان خانه دارم دلیلش هم بی اعتماد بودن خانواده  ام  و همسرم به جامعه اس امثال من کم نیستن قربانی  زن بودنشون میشن اینم تقصیر جامعه اس که برای خانم ها خیلی نا امن شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کسی منطق و تربیت خودش و داره تا حدی که خانواده  رو افکارشم تاثیر میزاره من خانواده ام اجازه ...

نه عزیزم ببین قرار نیست شما الان این حسو پیدا کنی که قربانی شدی.. چه بسا این راه برای شما بهترین مسیر بوده و تو تحصیل و کار و ... دچار ی خسرانهایی میشدی که قابل جبرانم نبود.. حرف من اینه حالا که شرایط سخت شده برای ازدواج اقایون به خودشون اجازه میدن خواستگاری هر کیسی برن و انتظار جواب مثبتم داشته باشن.. وگرنه خمون دکترا هم ازدواج خوب بکنه بزرگترین رسالتش خانه داری و تامین ارامشه

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2731
واقعا سخته حق داره معرفی نکنه همسرم یه دوستی داشت کشت مارو اینقدر گفت یکی از دوستات معرفی کن منم یه ...

درسته سخته ولی میدونین چقدر ثواب داره. بعدشم به خاطر یه بی نماز که در مسجد رو نمی بندن. اتفاق خیلی بدی هم نیفتاده. من چند تا خواستگار داشتم از طریق معرف. بعضیاشون واقعا بی ادب بودن اما برام مهم نبود و اصلا از دست معرف ناراحت نمیشدم چون میدونستم نیتشون خیر بوده.

درسته سخته ولی میدونین چقدر ثواب داره. بعدشم به خاطر یه بی نماز که در مسجد رو نمی بندن. اتفاق خیلی ب ...

میدونی من تنها مشکلم اینه ک پسر نپسنده مثل همین مورد بعد احساس میکنم دیگه دختره خیلی ناراحت بشه یا من شرمنده بشم جلوش

ولی اینکه دختر جواب رد بده واسم مشکلی نیست

میدونی من تنها مشکلم اینه ک پسر نپسنده مثل همین مورد بعد احساس میکنم دیگه دختره خیلی ناراحت بشه یا م ...

ای بابا. من قبلا ناراحت میشدم اگر کسی نمی پسندید ولی الان اصلا. خب اونام حق انتخاب دارن دیگه.

2738

تو خانواده نه ولی اشنا زیاد هم دختر هم پسر که تاچند ماه پیش قصد ازدواج داشتن یهو با گرونی و وضع جامعه بهم ریخت

بنظرمن که خدابهشون رحم کنه دیگه پسرا خیییلی خییلی کم حاضر ب ازدواج میشن

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
بچه ها میشه تا بحث ازدواج یه دختر خوب ۲۵ تا ۳۰ ساله از اصفهان معرفی کنید ک قصد ازدواج داشته باشه قیا ...

وای اره

یه فامیلامون

مقبوله ۳۰ سالشه

تو ازمایشگاه نوبل بخش شبکه کار میکنه

برو ببینش

به زودی من مامان میشم😊در باره ناباروری میتونم کمکتون کنم
چه تفکر اشتباهی 

اتفاقا بهترین حرف 

وقتی کسی توانایی ازدواج و رسم و زسوم و خرجای کمر شکن و نداره همین راهکارو انتخاب میکنه 

تا ۵سال دیگه آمار ازدواج و فرزند اوری خیلی کم میشه

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
اتفاقا بهترین حرف  وقتی کسی توانایی ازدواج و رسم و زسوم و خرجای کمر شکن و نداره همین راهکارو ا ...

مشکلات مالی مانع ازدواجه رو قبول دارم

ولی دوس دختر دوس پسر و اشنایی های قبل ازدواج     که میگن باعث میشه پسرا ازدواج نکنن نه  قبول ندارم 

2706