2726
من ۲۳ سالمه همشم خونه م خیلی کم پیش میاد کسی منو ببینه. اونایی ک تو اجتماع هستن موقعیت ازدواج خیلی ب ...

اشتباه منو نکنین. سعی کنین برین تو اجتماع. ادامه ی تحصیل، کار، کلاس های مختلف، مهمونی ها و جشن های خانوادگی، ....کلا تو چشم باشین. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم،از روزی که به دنیا اومدی تا به امروز، تعداد ماههای زندگیتو حساب کن و به اندازه اون سوره های یا ...

ممنون،اما من متاهلم

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2728

من یه خواهر دارم متولد 62 همه چی تمومه اما همسر مناسب براش پیدا نمی شه خاستگار پیدا می شه یا سوادش کمتره یا سنش خودش که می گه سن ماها همسر شهیدن یعنی نیمه گمشده ما رفته جنگ شهید شده پدر و مادرم فوت کردن الان حقوق پدرم و هر ماه می گیره با خواهر بزرگ زندگی می کنه پسر دختر خواهرم ازدواج کردن الان ابجیم شده دختر خواهر بزرگم انقد که ماهه خوش می گه آخه یعنی چی برم ازدواج کنم با یه پسری که نه سوادش به من می خوره نه سنش حقوقم قطع بشه که چی دلم خوش باشه که شوهر دارم می بینم واقعا راست می گه بخدا  

ما هم توی فامیل دختر و پسر خوب خیلی داریم ولی نمیدونم چرا قسمت به ازدواج شون نمیشه .پسرهامون خیلی خو ...

عزیزم خدا رو شکر که زندگی خوبی داری خواهر منم همین مشکل و داره اصلا قسمت نمی شه یا پسر کوچک تره یا خودش پسند نمی کنه خدا خودش کمک کنه که دختر و پسرای گلمون زود سر و سامان بگیرن الهی  

به نظرم چون دیگه کمتر کسی حاضر میشه دختر و پسری رو به هم معرفی کنه ازدواجای سنتی کم شده. من از کسی ت ...

عزیزم چی می شه خوب ثواب داره من خودم تو اداره خودمون همکارم و برای یه آقایی در نظر گرفتم ولی به دو تاشون گفتم که تحقیق با خودتون من فقط آشنایی دادم گفتم اگه مشکلی پیش اومد من و مقصر ندونین یعنی فقط اشنایی با من بود که الحمدالله به ازدواج ختم شد و زندگی خوبی هم الان دارن

شوهرم میگه با این راحت شدن روابط دختر و پسر تا ده سال آینده میزان ازدواج به صفر میرسه چون مگه پسرها ...

پاکدامن ؟مگه هرکی باکسی دوسته پاکدامن نیس ؟هرکی دوس نمیشه پاکدامنه وطیب وطاهره ؟عجب 

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706