2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من تحت نظر ایشون باردار شدم (سابقه ناباروری داشتم) اگه سئوالی داری در خدمتم

خداخیرت بده. 

انشاله ک اگه بارداری بسلامتی بغل کنی

راضی هستین ازشون؟ کارشون خوبه؟ وقت میزارن؟ 

من الان6هفتمه

خداخیرت بده.  انشاله ک اگه بارداری بسلامتی بغل کنی راضی هستین ازشون؟ کارشون خوبه؟ وقت م ...

ممنون عزیزم اره الان هفته ۲۱بارداری هستم دکتر خوبی هستند و تشخیص خوبی دارند اما خیلی با مریض صحبت نمیکنند که اونم بخاطر این سرشون واقعا شلوغ 

من هفته ۱۳نصفه شب خونریزی افتادم مجبور شدم برم بیمارستان به دکترم زنگ زدند و اومد بالا سرم مسئولیت پذیر هست و این خیلی خوبه من کلا باهاش آرامش میکیرم 

خداخیرت بده.  انشاله ک اگه بارداری بسلامتی بغل کنی راضی هستین ازشون؟ کارشون خوبه؟ وقت م ...

من از طریق یک پزشک دیگه به ایشون معرفی شدم اما بعد تو مطب با خیلی ها آشنا شدم که ازشون راضی بودند 

همه از نحوه زایمان شون چه طبیعی چه سزارین راضی بودند

ببخشید عزیزم من خیلی دیر جواب دادم

بله فوق العاده عالی بودند من کل بارداری تحت به سقط بودم و دچار سنگ کلیه هم شدم🥴🥴🥴اونم تو ماه هشت 

اما با تشخیص ها و درمان های به موقع دکتر جابری شکر خدا الان پسرم شش ماهش و بغلم خوابیده😍😍😍😍همیشه دعاگوی ایشون هستم