2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پیام نور

بیشتر اونهایی که لیسانس پیام‌نور دارن برای فوق لیسانس دانشگاه دولتی قبول میشن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

پیام نور

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝

من دوترم دانشگاه سراسری خوندم بعدتغییررشته دادم رفتم پیام نور والان لیسانس پیام نورودارم

میتونم قسم بخورم که تودانشگاه سراسری باخوندن فقط جزوه ۲۰میشدم

اماتوپیام نور جزوه وکتاب ونمونه سوالومیخوندم تازه میشدم۱۹

اونم اگه استادش خوب بود و۸نمره میانترموکامل میداد

من اصلا فکر نمیکردم انقدر سخت باشه ایا از سراسری سختر نیست؟مدرکش بین المللیه ایا

من تجربه ای در مورد سوال اول ندارم

ولی سوال دوم نه فکر نکنم ببین المللی باشه

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

من آزاد رفتم بسیار عالیه پیام نور کلی سخته باید خودت درس بخونی مخصوصا برای درسای ریاضی و امار خیلی سختت میشه بدون کلاس.

زندگانی فکر خود بودن و غافل ز جهان بودن نیست 👧👦👫👬👭💑👪👴
2706